صرافی جهانی اف تی ایکس پس از دریافت تاییدیه از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس در حال گسترش به اروپا است

صرافی FTX یک صرافی اوراق مشقته ارزهای دیجیتال می‌باشد که معاملات آتی، معاملات OTC و توکن‌های اهرم‌دار را ارائه می‌کند. این صرافی ارز دیجیتال اکنون پس از دریافت تاییدیه از کمیسیون بورس و اوراق بهادار قبرس در حال گسترش به اروپا است و محصولات FTX از جمله خدمات اوراق مشتقه ارزهای دیجیتال را ارائه خواهد کرد.

صرافی FTX با عنوان FTX Europe محصولات پیشرو خود را در اروپا ارائه می‌کند

سرمایه‌گذاری جدید صرافی FTX به نام FTX Europe محصولات پیشرو این شرکت را از طریق یک شرکت سرمایه‌گذاری دارای مجوز در سراسر منطقه اقتصادی اروپا به مشتریان اروپایی ارائه می‌کند. دفتر مرکزی FTX Europe در سوئیس همراه با یک دفتر مرکزی منطقه‌ای دیگر در قبرس است.

قبرس به‌عنوان یکی از حوزه‌های قضایی معتبر شناخته می‌شود که شبکه‌ای تنظیم‌شده برای شرکت‌های مالی برای دسترسی به منطقه اقتصادی اروپا ارائه می‌دهد. بنابراین، صرافی FTX می‌تواند محصولات اوراق مشتقه ارزهای دیجیتال خود را نیز ارائه دهد، که با توجه به اینکه صرافی بایننس مجبور شد تمام خدمات اوراق مشتقه ارزهای دیجیتال را در سال گذشته در سراسر اروپا تعطیل کند، این یک پیشرفت بزرگ می‌باشد.

سام بنکمن فرید (Sam Bankman Fried) مدیرعامل صرافی FTX توضیح داد:

سرمایه‌گذاری جدید ما در تعامل با قانونگذاران کشورهای مختلف در سراسر اروپا خواهد بود تا این صرافی به ارائه یک اکوسیستم امن و مطمئن برای تجارت ارزهای دیجیتال ادامه دهد.

هدف این صرافی حفظ تعاملات با قانونگذاران در کشورهای مختلف در سراسر اروپا برای ایجاد یک اکوسیستم امن برای تجارت ارزهای دیجیتال است و ادعا می‌کند که راه‌اندازی FTX Europe به شیوه‌ای برنامه‌ریزی شده است که به گسترش بیشتر آنها در منطقه کمک می‌کند.

صرافی FTX اخیراً صندوق سرمایه‌گذاری FTX Future Fund را با هدف پشتیبانی از بهبود بلند‌مدت وضعیت زندگی انسان‌ها راه‌اندازی کرده است. این پروژه برای پشتیبانی از پروژه‌های متمرکز بر توسعه امنیت هوش مصنوعی، کاهش خطرات بیومتریک و بشر دوستی موثر و… تا ۱ میلیارد دلار هزینه خواهد کرد.

این صرافی در حال حاضر ۳۲ میلیارد دلار ارزش کل قفل شده دارد و همچنان به دنبال گسترش دامنه خدمات خود به مناطق جدید و همچنین تامین مالی و ایجاد اکوسیستم‌های ارز دیجیتال نوپا است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *