شیبا اینو در جایگاه چهارم رمزارزهایی قرار دارد که در اختیار ۱۰۰۰ نهنگ برتر ETH است

بر اساس گزارش WhaleStats ردیاب کیف پول اتریوم، شیبا اینو(SHIB) در جایگاه چهارم رمزارزهایی قرار دارد که در اختیار ۱۰۰۰ نهنگ برتر ETH است.

سرمایه‌گذاران همچنان به هودل SHIB ادامه می‌دهند، زیرا دومین ارز دیجیتال مبتنی بر سگ‌ها، همچنان از موقعیت خود در تابلوی امتیازات هولدینگ WhaleStats لذت می‌برد. به گفته ردیاب نهنگ ETH، ارزش SHIB بیش از ۷۴۰ میلیون دلار است.

در بالای SHIB، کوین تتر USDC ،(USDT) و FTX Token (FTT) قرار دارد. استیبل کوین‌های پیشرو که برای هفته‌ها پیشتاز این فهرست بوده‌اند، بر ارزش دلار SHIB پیشی گرفته‌اند. ارزش USDC بیش از ۱٫۷ میلیارد دلار است، در حالی که USDT بیش از ۱٫۱ میلیارد دلار است. در همین حال، FTX Token با بیش از ۱ میلیارد دلار ارزش، از USDT عقب است.

شیبا همچنین در ۱۰۰ کیف پول ETH برتر WhaleStats با میانگین مقدار بیش از ۵٫۹ میلیون دلار و مقدار متوسط ​​آن ۴۶۹ میلیارد SHIB در رتبه چهارم قرار دارد.

اوایل امروز، یک نهنگ بزرگ ETH با نام «BlueWhale0073» از افت کریپتو استفاده کرد و ۳۷۵٫۹۷ میلیارد واحد SHIB خرید. ارزش این خرید در آن لحظه ۴٫۵۶ میلیون دلار بوده است. این خرید پس از تثبیت قیمت SHIB در بالای سطح حمایتی بحرانی خود در ۰٫۰۰۰۰۰۹۵ دلار انجام شد. این خرید بزرگ به SHIB اجازه داد تا به پر خریدارترین توکن در لیست ۲۰۰۰ کیف‌پول‌ برتر ETH تبدیل شود.

در اخبار مرتبط، طبق گزارش Shibburn، در مجموع ۶۰۷,۵۳۰,۸۴۷ توکن SHIB سوزانده شده است. شیبا اینو ۴٫۷ درصد افزایش یافته است و در زمان نگارش این مقاله با قیمت ۰٫۰۰۰۰۱۲۶۵ دلار معامله می شود. این توکن دارای حجم معاملات ۲۴ ساعته بیش از ۵۷۰ میلیون دلار است.

مطلب کامل  گروه منفور هکری TeamTNT بازگشته و اکنون در تلاش است که به بیت کوین نفوذ کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *