شکست ابر ایچیموکو بیت کوین می تواند به ادامه روند صعودی منجر شود

یکی از ناظران گفت، در حالی که شکست ابری بیت کوین به سودهای بیشتر در پیش رو اشاره دارد، افزایش ریسک ژئوپلیتیکی مستلزم توقف ضرر در تمام موقعیت های ارزهای دیجیتال است.

Fairlead Strategies با استناد به یک ابزار فنی با ردیابی گسترده به نام ابر ایچیموکو، گفت: به نظر می رسد بیت کوین به نقطه مقابل خود برگشته است و می تواند در کوتاه مدت به رشد خود ادامه دهد.

کیتی استاکتون، بنیانگذار و شریک مدیریت Fairlead Strategies، روز چهارشنبه در ایمیلی به CoinDesk گفت: «بیت کوین مقاومت تعریف شده توسط ابر روزانه را پاک کرده است و احتمالاً در پایان امروز شکست خود را تأیید می کند. در حالی که بیت کوین در روز چهارشنبه کمی ضعیف معامله شد، موفق شد UTC را در بالای ابر چاپ کند و تغییر روند صعودی را تایید کند.

استوکتون افزود: «این شکست روند نزولی میان‌مدت را معکوس می‌کند و مانع اصلی بعدی را در منطقه ۵۰۰۰۰ تا ۵۱۰۰۰ دلاری بر اساس میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (MA) و سطح اصلاح ۵۰ درصدی روی نمودار قرار می‌دهد.

ابر ایچیموکو که توسط روزنامه‌نگار ژاپنی گویچی هوسودا در اواخر دهه ۱۹۶۰ ایجاد شد، از دو خط تشکیل شده است – دهانه اصلی A و دهانه اصلی B. هر دو خط ۲۶ روز قبل از آخرین شمع ترسیم می‌شوند تا حمایت یا مقاومت آینده را نشان دهند.

این اندیکاتور از یک فرمول تا حدودی پیچیده برای ترسیم این خطوط استفاده می کند. با این حال، کاربران نیازی به دانستن عملکرد داخلی ندارند، که توسط ارائه دهندگان نمودار مراقبت می شود و می توانند بر تفسیر سیگنال های داده شده توسط نشانگر تمرکز کنند.

Th

 

e ابر سبز می‌شود و زمانی که دهانه A از بالای دهانه اصلی B عبور می‌کند، یک سوگیری صعودی را نشان می‌دهد. هر زمان که دهانه جلویی B زیر دهانه A پایین می‌آید، رنگ ابر به قرمز تغییر می‌کند.

کراس اوورهای بالای ابر یا زیر ابر به طور گسترده نشان دهنده نشانه های اولیه تغییر روند صعودی یا نزولی است.

میانگین متحرک ۲۰۰ روزه (MA) و اصلاح فیبوناچی به طور گسترده برای شناسایی روندهای بلندمدت و سطوح حمایت و مقاومت بالقوه استفاده می شود.

آخرین شکست با یک قرائت بالای صفر یا صعودی در هیستوگرام MACD پشتیبانی می شود. استاکتون خاطرنشان کرد: سنج های کوتاه مدت ما بالاتر هستند.

تا اینجای کار، روند شکست ناخوشایند بوده است، به طوری که کریپتوکارنسی با ۱% کاهش در روز به ۴۳۴۰۰ دلار معامله می شود. نمودار تصادفی روزانه نزدیک به چشمک زدن یک سیگنال خرید بیش از حد است که نشان دهنده پتانسیل یکپارچگی موقت قبل از ادامه حرکت بالاتر است.

استاکتون گفت: «ریسک در این محیط افزایش می‌یابد، بنابراین ما توقف ضرر را برای همه موقعیت‌های ارزهای دیجیتال حفظ می‌کنیم.» و افزود که ابر روزانه اکنون می‌تواند پشتیبانی ارائه دهد.

بیت کوین از زمانی که یک هفته پیش به کمتر از ۳۴۵۰۰ دلار رسید، بیش از ۲۵ درصد رشد کرده است، ظاهراً به دلیل افزایش تقاضا از سوی روسیه و اوکراین.

بر اساس آخرین گزارش‌ها ، روس‌ها کنترل شهر بندری خرسون اوکراین را به دست گرفته‌اند و یک هیئت اوکراینی برای دور دوم مذاکرات آتش‌بس با همتایان روسی خود راهی بلاروس شده‌اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *