شرکت فایربلاکز پلتفرم پرداخت استیبل کوین First Digital خریداری کرد

شرکت زیرساخت بلاک چین Fireblocks بخشی از تلاش گستردۀ این شرکت را برای گسترش قابلیت های پرداخت در حوزۀ ارزهای دیجیتال، خرید First Digital، یک پلتفرم پرداخت پایدار و دارایی دیجیتال نهایی کرده است.

این دستاورد به Fireblocks منابع اضافی می دهد تا ارائه دهندگان خدمات پرداخت را قادر به خرید ارزهای دیجیتال و پذیرش پرداخت در دارایی های دیجیتال کند،  دارایی هایی که درها را برای موارد استفاده گسترده تر فناوری در حال ظهور باز می کند. طبق گفته Fireblocks، امروزه تجار مشتاق هستند که پرداخت‌های کریپتو را ادغام کنند، اما هزینه‌های بالای ادغام کیف پول و بررسی دستی « Know Your Customer » و مبارزه با پولشویی مانع پذیرش آن می‌شوند.

از طریق خرید First Digital، فایربلاکز قصد دارد تا اوایل بهار امسال، پشتیبانی از گزینه‌های پرداخت بین کسب‌وکارها، بیزینس به مصرف‌کننده و بین‌مرزی را از طریق (USDC)، Celo و سایر استیبل‌کوین‌ها گسترش دهد. مایکل شالوف(Michael Shaulov)، مدیر عامل فایربلاکز، به کوین تلگراف گفت این خدمات از طریق مجموعه ای از ابزارها از طریق API ها ارائه می شود که راه آسانی برای اجرای تراکنش ها، مدیریت خزانه داری ارائه می کند.

در حالی که شرایط معامله به طور عمومی معلوم نشده است، طبق گزارش ها کوین تلگراف پی برده است که ، فایربلاکز ۱۰۰ میلیون دلار برای خرید First Digital پرداخته است.

اگرچه Fireblocks از سال ۲۰۱۷ شروع به کار کرده است، اما این شرکت پس از افزایش سرمایه ۷۹۹ میلیون دلاری در چندین راند مالی، با پول نقد مواجه است. در ژانویه، این شرکت ۵۵۰ میلیون دلار سرمایه در سری E جذب کرد و ارزش آن را به ۸ میلیارد دلار رساند.

همچنین تمرکز اصلی First Digital بر روی ایجاد زیرساخت پرداخت استیبل کوین و ارائه توانایی پذیرش پرداخت‌های ارز دیجیتال به تجار بوده است. شاولوف First Digital را به عنوان “پیشرو در ارائه راه حل های پرداخت پایدار مبتنی بر API” توصیف کرد و گفت که “ما با First در پروژه های مختلف پرداخت کار کرده ایم و کار آنها را از نزدیک دیدیم.”

 اگرچه چالش‌های نظارتی مانع از پیشرفت آن هستند، اما تلاش‌ها برای عادی‌سازی پرداخت‌های کریپتو در حال حاضر در حال انجام است. متا که قبلا فیسبوک بود، اخیراً اعلام کرد که پروژه استیبل کوین Diem خود را کنار گذاشته است. در همین حال، پلتفرم پرداخت آنلاین پی پال، اخیرا تأیید کرده است که فعالانه در حال بررسی استفاده از استیبل کوین است.

مطلب کامل  ارزش کل قفل‌شده در ساندی‌سواپ از ۱۰۸ میلیون دلار عبور کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *