شرکت رمزارزی دیفای نکسو پلتفرم کارگزاری Digital Asset Prime را راه اندازی کرد

شرکت رمزارزی دیفای نکسو، Nexo Prime را راه‌اندازی کرده است. یک ابزار کارگزاری کامل که به سرمایه‌گذاران نهادی، شرکتی و دارای ارزش خالص بالا اجازه می‌دهد تا دارایی های دیجیتال را روی یک پلتفرم مدیریت کنند. Nexo Prime ابزارهای ضروری را برای تجارت، استقراض، وام دادن و ذخیره دارایی های دیجیتال مانند رمزارزها را ارائه می دهد.

کالین متودیف (Kalin Metodiev)، مدیر مالی نکسو و یکی از بنیان‌گذاران آن، تشخیص داد که بازار دارایی‌های دیجیتال “هیچ وقت نمی‌خوابد” و اشاره کرد که نکسو پرایم می‌تواند راه‌ حلی باشد که بهترین خدمات را در طول شبانه روز ارائه دهد.

متودیف گفت: “تقاضای سازمانی و شرکتی برای دارایی‌های دیجیتال هرگز بیشتر از این نبوده است، و بازار خدمات اصلی می‌تواند در طول سال آینده تا ده ها برابر افزایش یابد.

متودیف به این راه اندازی افتخار کرد و گفت:

“مشتریانی که وارد این فضا می شوند، یک پلتفرم پیچیده، همه کاره و درجه یک سازمانی را طلب می کنند، و این دقیقاً همان چیزی است که ما با نکسو پرایم به آنها ارائه می دهیم.”

نکته قابل توجه این است که نکسو پرایم مجموعه‌ای از راه‌ حل‌ ها را ارائه می‌دهد که معاملات، نگهداری و وام دادن دارایی‌ها را پوشش می‌دهد.

به گفته این تیم، مشتریان به نقدینگی متنوع، سهام خارج از بورس (OTC) و سایر خدمات مالی در یک پلتفرم دسترسی خواهند داشت. علاوه بر این، مشتریان می توانند مستقیماً از طریق تماس های API تجارت کنند یا از رابط تجاری نکسو استفاده کنند. از طریق سیستم مسیریابی هوشمند، تمامی تراکنش ها مقرون به صرفه خواهد بود.

مطلب کامل  ویل کلمنته تحلیلگر به سه معیار درون زنجیره ای اشاره کرده است که می‌توان از آنها برای تعیین زمان معکوس شدن بازار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *