سومین نهنگ بزرگ بلاکچین اتریوم که نام Tsunadeبه آن داده شده است به میزان ۸۶ میلیارد واحد شیبا اینو را خریداری کرده است

سومین نهنگ بزرگ بلاکچین اتریوم که نام “Tsunade” به آن داده شده است، ساعاتی پیش به میزان ۸۶ میلیارد واحد شیبا اینو را خریداری کرده است. با توجه به قیمت لحظه خرید SHIB، ارزش کل این تراکنش بیش از ۲٫۳ میلیون دلار شده است.

نهنگ اتریوم و علاقه به شیبا اینو

این کیف پول که در حال حاضر به میزان ۳٫۵ میلیارد دلار دارایی های مختلف را در اختیار دارد، در حالی که شیبا اینو در شکست سطح مقاومت ۲ مارس خود با مشکل مواجه شده بود، این تراکنش عظیم را ثبت کرد. البته متاسفانه این خرید هیچ کمکی به حرکت صعودی قیمت SHIB نکرد

با اینکه مقدار قابل توجهی از شیبا اینو در این آدرس وجود دارد ولی این آلتکوین محبوب، بزرگترین دارایی این نهنگ اتریوم محسوب نمی شود. بنابر صفحه توییتری WhaleStats، بزرگترین دارایی موجود در این کیف پول توکن «American Born Doge» است. این آدرس در حال حاضر ۱٫۸ میلیارد دلار توکن USDOGE در اختیار دارد. دومین توکن بزرگ این ولت هم PAXG است که در واقع امکان سرمایه گذاری روی طلا را با دارایی دیجیتال به افراد می دهد.

لازم به ذکر است که این آدرس کیف پول هم اکنون ۲ تریلیون واحد SHIB دارد که ارزش حدود ۴۷ میلیون دلاری دارد.

با وجود خریدهای بزرگ و پر حجم در روزها و هفته های گذشته، قیمت شیبا اینو بعد از رسیدن به سطح ۰٫۰۰۰۰۲۷ دلار به اصلاح کرد. در واقع بالاترین سطحی که این توکن در ماه مارس ثبت کرد ۰٫۰۰۰۰۲۹ دلار است. این سطح به خاطر سطح مقاومت روانی خود هنوز اجازه عبور نمودار قیمت را به خود نداده است.

البته از نظر تحلیل تکنیکال باید گفت که میانگین متحرک ها در نمودار قیمت شیبا اینو یک «تقاطع مرگ» را ایجاد کرده اند. این پدیده به زمانی گفته می شود که میانگین متحرک ۲۰ روزه به زیر میانگین متحرک ۵۰ روزه می رود.

البته به لطف ریکاوری قیمت اغلب کوین های بازار و دنباله روی شیبا اینو از بازار، این تقاطع آثار مخربی روی قیمت نداشت و باعث شد که SHIB در ماه مارس ۳۰ درصد صعود کند. این باعث افزایش فاصله دو میانگین متحرک ۲۰ و ۵۰ روزه و بالا رفتن احتمال ادامه حرکت صعودی شیبا اینو شد.

مطلب کامل  یک نهنگ بیت کوین پس از هشت سال سکون به طور غیرمنتظره ای 30 میلیون دلار بیت کوین را جابه جا کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *