سوزاندن ۲۴۰ میلیون شیبا بیش از ۱۳۲ میلیون در یک کیف پول مرده

میم کوین Shiba Inu چرخش متفاوتی را به خود گرفته است که در این هفته ۱۳۱ میلیون توکن SHIB مستقیماً به یک کیف پول مرده ارسال شد. استیون کوپر، مدیرعامل شرکت سرگرمی های رمزارز Bigger Entertainment، پستی را در توییتر منتشر کرده است که از سوختن ۲۴۰ میلیون SHIB در فردا خبر داده است.

پس از آن، بازی موبایل Bricks Buster نیز در ۱۵ فوریه(۲۶ بهمن)، ۵۰۰ میلیون سکه می سوزاند. این مقدار در مجموع نزدیک به ۱ میلیارد سکه سوخته SHIB برای هفته توسط هر دو شرکت خواهد بود. در همین حال، کوپر برای رسیدن به نقطه عطف بعدی ۲ میلیارد واحد را به کار می گیرد.

SHIB با ارزش بازار بیش از ۱۶ میلیارد دلار در ۲۴ ساعت گذشته ۰٫۵۳ درصد افزایش داشته است. علاوه بر این، رتبه چهاردهم را در بین ارزهای دیجیتال برتر از نظر ارزش بازار دارد.

پس از انتشار موفقیت آمیز لیست پخش SHIB Burner در سال گذشته، Bigger Entertainment خود را به عنوان “اولین برچسب رکورد رمزارز” تغییر نام داد. در دسامبر ۲۰۲۱(شهریور)، Bricks Buster صد و بیست میلیون سکه SHIB را سوزاند.

لیست پخش Shib Burner شامل پروژه های سوزاندن Shiba Inu مانند بازی موبایل Bricks Buster و یک شرکت قهوه به نام Shiba Coffee Company است. هر دوی این پروژه ها به ترتیب با انجام بازی و نوشیدن قهوه، توکن های SHIB را می سوزانند.

با وجود این تلاش ها، بسیاری از کاربران دیگر SHIB از سوزاندن انتقاد می کنند و می گویند این مقدار کافی نیست و یک میلیارد در مقابل ۵۴۹ تریلیون سکه چیزی نیست. در واقع، ۱ تریلیون سکه باید در هفته سوزانده شود.

کوپر در پاسخ افزود که در ابتدا مردم فکر می کردند سوزاندن ۱۰۰ میلیون سکه غیرممکن است، اما اکنون آنها به مرز میلیارد رسیده اند. هدف این است که قبل از اقدام به سوزاندن سکه های بزرگ در یک هفته، با برداشتن گام های کوچکتر شروع به سوزاندن کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *