سرمایه گذار آمریکایی هنوز هم باور دارد که قیمت بیت کوین سرانجام به ۲۵۰،۰۰۰ دلار خواهد رسید

تیم دریپر هنوز معتقد است که بیت کوین ممکن است به ۲۵۰،۰۰۰ دلار برسد

وی در طی مصاحبه اخیر با معامله گر مشهور رمزارز ، اسکات ملکر(Scott Melker) ، پیش بینی کرد که تعداد بیشتری از زنان شروع به استفاده از بیت کوین می کنند. این امر به طور قابل توجهی پایگاه کاربر رمزارزها را گسترش می دهد.

دریپر پیش بینی کرد: “ناگهان ، همه زنان کیف پول بیت کوین خواهند داشت و با بیت کوین چیزهایی را خریداری می کنند.”

با توجه به اینکه تقریباً ۵۱ ٪ از ثروت توسط زنان در ایالات متحده کنترل می شود ، پیش بینی می کند که آنها بتوانند قیمت بیت کوین را به میزان قابل توجهی بالاتر ببرند.

به گفته سرمایه داران مشهور سرمایه گذاری ، خرده فروشان نیز هنوز متوجه نشده اند که می توانند با پذیرش بیت کوین به جای کارتهای اعتباری صادر شده از بانک ، ۲ ٪ را پس انداز کنند. Draper گفت ، این به طور بالقوه می تواند سود آنها را دو برابر کند زیرا آنها اختلاف را بسیار کم می کنند.

پیشبینی دور از انتظار
سرمایه گذار خطرپذیر بارها پیش بینی کرده است که قیمت بیت کوین تا اوایل سال ۲۰۲۳ به ۲۵۰،۰۰۰ دلار رسیده است.

در سال ۲۰۲۰ ، Draper ، که یک سرمایه گذار اولیه در Skype و Hotmail بود ، گفت که در صورت انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور ، بیت کوین را به یک ارز رسمی در ایالات متحده تبدیل می کند.

در سال ۲۰۱۴ ، دریپر ۳۰،۰۰۰ بیت کوین را در یک حراج که توسط سرویس مارشال ایالات متحده انجام شد،خریداری کرد. در آن زمان ، وی با دقت پیش بینی کرد که بیت کوین تا سال ۲۰۱۸ به ۱۰،۰۰۰ دلار برسد.

با این حال ، با توجه به اینکه رمزارز پرچمدار در حال حاضر فقط ۲۹،۰۲۵ دلار معامله می شود ، بسیار محتمل است که پیش بینی ۲۵۰،۰۰۰ دلاری وی در کمتر از یک سال آینده،شکست بخورد.

روند جدید کریپتو
دریپر با صحبت از مورد بزرگ بعدی در Crypto ، پیش بینی کرد که توکن های غیر قابل تعویض از مصرف کننده به شرکت می روند.

“اکنون ، دیپلم و گواهینامه رانندگی شما ، و سابقه اشتغال شما و سوابق پزشکی شما و همه چیز به NFT ادامه خواهد یافت ، و این یک نوع جهت جدید برای NFT خواهد بود.”

امور مالی غیرمتمرکز ، که اکنون صرفاً ابزاری برای سفته بازیها است ، همچنین شاهد افزایش پذیرش نهادی خواهد بود.

مطلب کامل  شبکه آزمایشی جدید اتریوم راه‌اندازی شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *