سرمایه گذاران Dogecoin اولین رستوران رمزنگاری با موضوع DOGE را در دبی افتتاح کردند

ارائه دهنده رستوران های زنجیره ای مجازی Rocket Kitchens از اولین رستوران کریپتویی الهام گرفته از Dogecoin در دبی رونمایی کرد.

به گزارش Time Out Dubai این رستوران که Doge Burger نام دارد امکان پرداخت از طریق بیت کوین، اتریوم، بایننس کوین ، ریپل، تتر و شیبا را فراهم کرده است. در منوی این رستوران، برگر گوشت گاو، برگر مرغ، برگر با قارچ سوئیسی ، چارچیز و گاردن برگر در کنار هات داگ ارائه می‌شود.مشتریان می توانند از طریق وب سایت رستوران سفارش خود را ثبت کنند.قیمت برگرها از ۳۵ تا ۵۰ درهم متغیر است.

به گفته بنیانگذاران، سرمایه اولیه مورد استفاده برای افتتاح رستوران از سود حاصل از سرمایه گذاری های اولیه Dogecoin است. این رستوران به دنبال سرمایه گذاری بر روی تغییر رو به رشد به سمت پرداخت های ارز دیجیتال در سراسر امارات متحده عربی است.

شایان ذکر است، کسب‌وکارها از اوایل سال ۲۰۱۴ پرداخت‌های رمزنگاری شده در امارات متحده عربی را پذیرفته‌اند و هرروزه اپراتورهای بیشتری اقدام به راه‌اندازی فروشگاه و ارائه محصولات مختلف مرتبط با رمزارز در این منطقه می‌کنند.

ثبت رکور توسط DOGE در میزان پذیرش

راه اندازی Doge Burger تأثیر افزایش زودگذرDOGE در سال گذشته را برجسته می‌کند. اگرچه این توکن به دلیل کمبود ابزار مورد انتقاد قرار گرفته است اما استفاده از آن به عنوان یک حالت پرداخت احتمالاً باعث پذیرش بیشتر این ارز خواهد شد.

به گزارش Finbold، ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا که یکی از طرفداران رمزارزها محسوب می‌شود، پذیرش پرداخت‌های DOGE برای کالاهای کمپانی خود را اعلام کرده است. وی معتقد است که پرداخت با DOGE کیفیت بهتری نسبت به بیت کوین دارد.

به دنبال افزایش ارزشی که در سال ۲۰۲۱ شاهد بودیم، اکثر کشورها در پذیرش تدریجی DOGE هستند، که احتمالا منجر به شروع یک روند صعودی دیگر در آینده خواهد شد.

در این راستا، آمریکایی‌ها از سال ۲۰۲۱ به عنوان طرفدار Dogecoin در سطح جهان ظاهر شدند وطبق تحقیقات ۳۱٫۶ درصد از صاحبان ارزهای دیجیتال در این کشور دارای این رمزارز بوده‌اند. پس از آمریکا، استرالیا با ۲۹ و نروژ با ۲۷٫۴ درصد در رده‌های بعد قرار گرفتند.

 

مطلب کامل  مایکل سیلور یکی از بنیانگذاران شرکت مایکرواستراتژی و یکی از بزرگترین حامیان بیت کوین عنوان کرد بیت کوین به دنبال آپدیت مرج قدرتمند تر می شود

قیمت دوج

در زمان انتشار این خبر، DOGE با قیمت ۰٫۱۳ دلار معامله می شود که نسبت به هفت روز گذشته تقریباً ۱۰ درصد کاهش داشته است. این توکن، نوسانات بازار گسترده‌ای را تجربه کرده و می‌توان گفت شتاب این نوسانات در سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است.

چارت هفتگی قیمت دوج کوین

DOGE علیرغم اصلاحات، همچنان به جذب علاقه در جامعه ارزهای دیجیتال ادامه می‌دهد و سرمایه گذاران به دنبال ایجاد رکورد قیمتی بعدی این توکن هستند. قیمت این توکن به دنبال پیشرفت‌هایی مانند افزایش استفاده به عنوان یک گزینه پرداخت، ممکن است تا پایان سال ۲۰۲۲ به مرز ۰٫۵ دلار برسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *