زیرا رمزارز ترون بعد از لیست شدن در صرافی بایننس با افزایش ۸٫۵ درصدی مواجه شده است

یکی از صعودی‌ترین رویدادها برای هر رمزارز یا پروژه‌ای در سال ۲۰۱۷ لیست شدن در صرافی بایننس بود که به “اثر بایننس” نیز معروف بود، با این وجود، این اتفاق همچنان نیز تاثیرگذار می باشد. زیرا رمزارز ترون (TRX) بعد از لیست شدن در صرافی بایننس آمریکا با افزایش ۸٫۵ درصدی مواجه شده است.

طبق نمودار روزانه، ترون یکی از قوی ترین مقاومت ها را در نمودار روزانه شکست و به سطحی رسید که بازار این رمزارز در ژانویه (دی ۱۴۰۰) مشاهده کرده است. مقاومتی که قبلاً ذکر کردیم میانگین متحرک نمایی ۲۰۰ روزه است که از ابتدای دسامبر تاکنون توسط TRX شکسته یا لمس نشده است. با توجه به قدرت خریداران، قیمت دارایی به سرعت از میانگین متحرک عبور کرد و جلوتر رفت.

چنین تغییر روند شدیدی با بازگشت تمایلات ریسک در بازارهای مالی مرتبط است. از آنجایی که دارایی های دیجیتال، دارایی های پرخطر در نظر گرفته می شوند، گزینه ی خوبی برای معامله گران و سرمایه گذاران مشتاق جهت قرار گرفتن در معرض ریسک هستند. رمزارزها یکی از در دسترس‌ترین راه‌ها برای افزایش سطح ریسک پرتفوی هستند.

ترون در کنار سایر رمزارزها، راه حل های مختلفی را برای معامله گران، سرمایه گذاران و به طور کلی کاربران رمزارزها ارائه می دهد. یکی از محبوب ترین راه حل های ساخته شده در شبکه ترون، استیبل کوین USDT مبتنی بر TRX است که اخیراً گردش ۴۱ میلیارد دلاری در شبکه را شاهد بوده است.

در زمان انتشار، TRX با ۸ درصد افزایش در ۲۴ ساعت گذشته با ۰٫۰۷ دلار معامله می شود. از ابتدای ماه مارس ترون بیش از ۳۰ درصد به ارزش خود افزوده است.

مطلب کامل  از سولانا به اتهام فروش اوراق بهادار ثبت‌نشده شکایت شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *