زنجیره هوشمند بایننس تبدیل به زنجیره BNB می شود

اکوسیستم بلاک چین غیرمتمرکز زنجیره هوشمند بایننس (BSC) امروز اعلام کرد که نام جدیدی را با عننوان BNB Chain در نظر گرفته است تا ارتباط خود را با توکن بومی اکوسیستم بایننس کوین (BNB) نشان دهد. بر این اساس، BNB اکنون مخفف عبارت «Build and Build» به جای مخفف Binance Coin است. با پشتیبانی BNB، زنجیره BNB قابلیت های پیشرفته‌ای را معرفی می کند و بر ساخت زیرساخت وب ۳ تمرکز می کند.

با نامگذاری BNB Chain، بخش حاکمیت زنجیره، زنجیره Binance، که در آن استیکینگ و رای گیری اتفاق می افتد، به BNB Beacon Chain تبدیل شده است. از سوی دیگر، زنجیره هوشمند بایننس سازگار با EVM که از چند زنجیره پشتیبانی می‌کند، بایننس اسمارت چین (BNB Smart Chain) نامیده می‌شود که همچنان به عنوان BSC کوتاه شده است.

زنجیره BNB تمام توسعه وب ۳ خود را تحت پوشش MetaFi قرار می دهد که توسعه دهندگان و پروژه های متاورس را همراه با GameFi و SocialFi گرد هم می آورد. زنجیره BNB برنامه‌های کاربردی و ابزارهای توسعه‌دهنده را در مقیاس بزرگ به ارمغان می‌آورد در حالی که اعتبارسنجی را از ۲۱ به ۴۱ با تمرکز بر مقیاس‌پذیری گسترش می‌دهد.

زنجیره هوشمند بایننس در سپتامبر ۲۰۲۰ به عنوان جایگزینی برای بلاک چین اتریوم راه اندازی شد و از این پلتفرم در عملیات خود با هزینه تراکنش کمتر و زمان پردازش تقلید کرد. در یک بازه زمانی کوتاه، BSC به دلیل سهولت عملیات، قابلیت همکاری و هزینه کم به یک انتخاب محبوب برای توسعه دهندگان DeFi و پروژه های NFT تبدیل شد. تغییر نام تجاری به عنوان ویژگی مرحله بعدی است که DeFi و واقعیت مجازی را در متاورس ترکیب می کند.

مطلب کامل  طی یک ماه گذشته 400 پروژه و 100000 کیف پول جدید روی بلاک چین کاردانو فعالیت می کنند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *