ریپل با دومین انباشت بزرگ در ۵ سال گذشته روبرو می شود

با توجه به داده های زنجیره ای ارائه شده توسط فید تجزیه و تحلیل سَنتیمنت، XRP با دومین مرحله انباشت بزرگ خود مواجه شده است، آدرس هایی که بیش از ۱۰ میلیون XRP دارند در حال به دست آوردن تقریباً ۹۰۰ میلیون کوین هستند.

نهنگ ها در حال انباشت هستند

بزرگترین انباشت تا به حال در این زنجیره بین نوامبر و دسامبر ۲۰۲۰ ظاهر شد، زمانی که نهنگ ها تقریباً ۱٫۳ میلیارد کوین XRP جمع آوری کردند. در مورد انباشت فعلی، افزایش فعالیت کیف پول‌های نهنگ نیز با بزرگترین جهش XRP در برابر بیت‌کوین دنبال شد.

طبق گفته تریدینگ ویو، XRP در عرض شش روز پس از پایان اصلاح بازار ارزهای دیجیتال در پایان ژانویه ۲۰۲۲، تقریباً با افزایش ۵۰ درصدی قیمت مواجه شده است.

علاوه بر قیمت قابل توجه در بازار، XRP به سقف جدیدی نرسیده است و در سطح ۰٫۸ دلار ژانویه معامله شده است. در طی رونق بازار کریپتو در ماه آوریل، XRP به بالاترین حد فعلی خود یعنی ۲ دلار رسید.

چگونه پرونده ریپل بر قیمت XRP تاثیر می گذارد

در حالی که XRP خود نماینده واقعی یا سهام شرکت ریپل نیست، پرونده قضایی پیرامون شبکه همچنان بر قیمت دارایی تأثیر می گذارد. پیش از این،مشاور عمومی ریپل اعلام کرده است که این شرکت دو سند را از سال ۲۰۱۲ منتشر خواهد کرد که می تواند تأیید کند که XRP به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده در نظر گرفته نشده است.

SEC قبلاً اعلام کرده بود که ریپل آگاهانه از ارز دیجیتال XRP به عنوان یک اوراق بهادار ثبت نشده استفاده کرده و با توزیع مجدد ارز دیجیتال به عنوان سهام شرکت در بین سرمایه گذاران خود، قانون را زیر پا گذاشته است.

در زمان انتشار، XRP پس از اصلاح ۱۳ درصدی پس از رشد انفجاری ۵۰ درصدی که در ابتدای فوریه رخ داد، با قیمت ۰٫۷۹ دلار معامله می شود.

مطلب کامل  رئیس‌جمهور السالوادور پذیرش بیت کوین از دلایل اصلی سفر گردشگران به کشور ماست
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *