ریزش قیمت بیت کوین بازار را به رنگ سرخ درآورد

بر اساس داده‌های ارائه شده توسط پلتفرم CoinMarketCap، قیمت رمزارز شیبااینو (SHIB) طی ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۹ درصد کاهش یافته است. دومین میم کوین در بازار رمزارزها عملکرد ضعیفی دارد.

 تیم شیبااینو اخیرا جزئیات مربوط به پروژه متاورس مورد انتظار خود را اعلام کرد، اما برای جلوگیری از اصلاح قیمت تاثیر چندانی نداشته است. طرح فروش زمین مجازی نیز انتقاداتی را به دنبال داشت، به طوری که بیلی مارکوس، یکی از بنیانگذاران دوج کوین، ادعا کرد که می تواند صرفاً برای توسعه دهندگان پول نقد باشد که ارزش اضافی برای خود پروژه به ارمغان نمی آورد.

دوج نیز در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷ درصد سقوط کرده است و تقریباً تمام رشدهای خود را در ۲۴ ساعت گذشته از بین برده است.

در همین راستا بیت کوین، بزرگترین رمزارز جهان نیز بیش از ۵ درصد سقوط کرده و به زیر مرز ۴۵۰۰۰ دلار رفته است. و این ریزش بیت کوین بقیه بازار رمزارزها را نیز به پایین کشیده است.

اتریوم کمی بهتر عمل کرده است و در ۲۴ ساعت گذشته ۴ درصد کاهش یافته است. در این میان، رقیب اتریوم، سولانا تنها یک درصد کاهش یافته و بهترین عملکرد را در میان آلتکوین های پیشرو داشته است. سایر “قاتل‌های اتریوم” مطابق با بقیه بازار معامله می‌شوند: کاردانو (ADA) و پولکادات (DOT) بیش از ۷ درصد کاهش یافته‌اند.

برترین عملکردها

رمزارز Waves تنها ارز رمزنگاری شده در بین ۳۰ ارز برتر است که در حال حاضر سبز است و در ۲۴ ساعت گذشته ۸ درصد رشد داشته است. تنها در یک هفته گذشته نیز بیش از ۷۵ درصد افزایش یافته است.

Zilliaqa که در هفته گذشته با رالی چشمگیر خود خبرساز شد، همچنان به رشد خود ادامه می دهد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *