رکوردشکنی جدید بیت کوین تعداد هولدرها از ۴۰ میلیون نفر فراتر رفت

همراه با افزایش‌های عمده در قیمت و عبور از مرز ۴۴۰۰۰ دلار، بیت‌کوین (BTC) همچنین در حال ثبت افزایش در تعداد آدرس‌های دارای این رمزارز است و برای اولین بار در تاریخ از مرز ۴۰ میلیون عبور کرده است.

به طور خاص، تعداد آدرس‌های دارای بیت کوین تا ۲۴ مارس، ۴۰٫۲۵ میلیون بود که بالاترین رقم از زمان پیدایش این ارز دیجیتال است، همانطور که در نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط پلتفرم تحلیل رمزنگاری هوش مصنوعی IntoTheBlock در ۲۵ مارس نشان داده شده است.

بر اساس توییت پلتفرم تحقیقاتی، تعداد آدرس‌هایی که بیت کوین را در اختیار دارند در ماه فوریه کاهش یافته است، اما به رشد خود ادامه می‌دهد و رکوردهای جدیدی را ثبت می‌کند.

این پلتفرم اضافه کرد: “این به افزایش علاقه و پذیرش بیت کوین اشاره دارد.”

بر هولدرها و داراییها افزوده می شود

فینبولد همچنین در ۱۴ مارس بالاترین رکورد قبلی را گزارش کرده بود، زمانی که میانگین تعداد آدرس‌های دارای بیت کوین به ۳۹٫۷ میلیون رسید، پس از اینکه ۸۸۸۰۰۰ آدرس جدید دارای موجودی بیت کوین از ابتدای سال ۲۰۲۲ به شبکه پیوستند.

نکته قابل توجه، یک هفته قبل از آخرین توسعه، Finbold گزارش داده بود که هولدرهای بلندمدت بیت کوین تصمیم می گیرند دارایی های خود را انباشت کنند، بدون اینکه تحت تاثیر نوسانات بازار ارزهای دیجیتال قرار گیرند.

در آن زمان، کل موجودی بیت کوین در کیف پول سرمایه گذارانی که آن را برای بیش از یک سال در اختیار داشتند، بیش از ۱۱٫۷ میلیون بیت کوین (حدود ۵۱۸٫۴۶ میلیارد دلار در زمان انتشار) بود که از نوامبر ۲۰۲۱ یک سیر صعودی را ثبت کرد.

احساسات صعودی برای بیت کوین ادامه دارد

احساسات صعودی اخیر برای بزرگترین ارز دیجیتال بر اساس ارزش بازار نیز در مقادیر انبوهی که از صرافی ها خارج می شود منعکس شده است.

همانطور که فینبولد قبلاً گزارش داده بود، حدود ۶۱۰۰۰ بیت کوین به ارزش ۲٫۷ میلیارد دلار در زمان انتشار، تنها در ۱۵ روز از صرافی های مختلف رمزنگاری حذف شد.

در زمان انتشار، بیت کوین با قیمت ۴۴۳۱۳ دلار معامله شد که نشان دهنده افزایش ۹٫۵۲ درصدی در طول هفته از ۴۰۴۶۰ دلار بود. در همین حال قیمت آن در ۲۴ ساعت گذشته ۲٫۹۳ درصد افزایش یافت.

بر اساس آخرین اطلاعات به دست آمده از CoinMarketCap، ارزش بازار بیت کوین در حال حاضر ۸۴۷٫۱ میلیارد دلار است.

مطلب کامل  یک شرکت عرضه کننده خودروهای لوکس از قبیل لامبورگینی و آلفارومئو در سنگاپور پذیرش ارز دیجیتال را به عنوان شیوه پرداخت آغاز می کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *