روند رو به رشد تعداد آدرس‌های کاردانو در ماه آوریل همچنان ادامه یافت و به بالاترین سطح خود یعنی ۵٫۲ میلیون رسید

روند رو به رشد تعداد آدرس‌های کاردانو (ADA) در ماه آوریل  همچنان ادامه یافت و به بالاترین سطح خود یعنی ۵٫۲ میلیون رسید، این درحالی است که فعالیت در بستر بلاک چین این ارز دیجیتال پس از کاهش ۶۲.۲ درصدی تراکنش‌های ماهانه به ۱.۱۷ میلیون و کاهش ۵۷.۷ درصدی میانگین آدرس‌های فعال، شدیداً افت داشته است.

بر اساس آخرین گزارش CryptoCompare، تعداد آدرس‌های دارای ADA در ماه گذشته با ۲٫۹۹ درصد رشد به ۵٫۲ میلیون نفر رسید. در همین حال، تعداد معامله‌گران کوتاه‌مدت ADA با ۴۴٫۶ درصد کاهش از ۶۸۲۰۰۰ ماه مارس  ماه گذشته به ۳۷۷۰۰۰ آدرس  رسیده است.

به همین ترتیب، تعداد آدرس‌های جدید روزانه با کاهش ۵۹٫۱ درصدی به ۲۳۲۰۰ آدرس رسید. در همین حال، میانگین کارمزد تراکنش ها در شبکه کاردانو از ۰٫۴۲ دلار ماه مارس به ۰٫۹۱ دلار در ماه آوریل رسید که بیش از دو برابر افزایش را نشان می دهد.

گفتنی است که داده های دورن زنجیره ای حاکی از آن هستند که علی رغم کاهش شدید فعالیت این شبکه، اکثر دارندگان ADA هنوز در حال انباشت این دارایی هستند. به عبارت دیگر، علاقه سرمای گذاران خرد به این ارز دیجیتال “به سرعت در حال افزایش است”، در حالی که نهنگ‌ها پس از فروش دارایی‌های خود در یک دوره ۷ ماهه که منجر به دامپ مقدار زیادی ADA در بازار شد، دوباره به روند انباشت بازگشته اند.

ظاهراً کاهش قیمت کاردانو تا پایین‌ترین سطح در ۱۵ ماه گذشته، باعث شده است نهنگ‌ها و کاربران خرد به انباشت این ارز دیجیتال دوباره علاقمند شوند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *