روسای مشترک دارایی دیجیتال سیتی با برنامه ریزی برای ایجاد استارتاپ کریپتو استعفا می دهند

الکس کریت(Alex Kriete)، رئیس دارایی های دیجیتال سیتی، روز پنجشنبه از طریق لینکدین استعفای خود را از غول بانکی پس از ۱۱ سال در این شرکت اعلام کرد. او در پست خود اظهار داشت که قصد دارد تمام وقت خود را به توسعه یک شرکت ارز دیجیتال جدید اختصاص دهد اما در آن زمان جزئیات بیشتری ارائه نکرد.
کریت به مدت کمتر از یک سال از زمان راه‌اندازی واحد در ژوئن ۲۰۲۱ گروه دارایی‌های دیجیتال را با گرگ گیراسول(Greg Girasole) رهبری کرد. گیراسول همچنین از طریق لینکدین خروج خود را اعلام کرد و همراه با کریت با هم قصد دارند سرمایه‌گذاری مرتبط با بلاک چین خود را شروع کنند. این دو نفر گفتند که در هفته های آینده جزئیات بیشتری در مورد آن به اشتراک خواهند گذاشت.
هیجان کریت برای اقدام جدیدش ناشی از این باور بود که دارایی‌های دیجیتال «به رشد اهمیت خود برای بازارهای سرمایه جهانی و شکل‌گیری مدل‌های تجاری جدید ادامه خواهند داد». او اضافه کرد که علاقه شخصی به دارایی‌های دیجیتالی مبتنی بر بلاک چین بیش از پنج سال پیش شروع شد و اکنون او را به این سمت سوق داده است .
در حالی که کریت و گیراسول بر گروه دارایی‌های دیجیتال در بخش مدیریت ثروت(wealth management) سیتی نظارت داشتند، این بانک دارای واحد دارایی دیجیتال دیگری در گروه مشتریان نهادی خود است که توسط پونیت سینگوی(Puneet Singhvi) اخیراً منصوب شده رهبری می‌شود.
مت ژانگ(Matt Zhang)، یکی دیگر از مدیران سیتی نیز برای راه‌اندازی یک صندوق رمزنگاری ۱٫۵ میلیارد دلاری به نام Hivemind Capital Partners که اولین شریک فناوری آن Algorand است، اقدام کرد.

مطلب کامل  صندوق های سرمایه گذاری بیت کوین بزرگترین جریان خروجی سرمایه در یک هفته را تجربه کردند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *