رشد ۷۰ درصدی ایپ کوین پس از انتشار تیزر متاورس آدرساید

در حالی که بازار در حال شستن اشک های خونین خود بود، تیم Otherside تصمیم گرفت یک ویدیوی جدید از گیم پلی و یک وب‌سایت برای پروژه آینده متاورس خود منتشر کند.

در این وب‌سایت، با جزئیات جدیدی از «Otherside» مواجه هستیم:

اشاره به یک بازار درون بازی: “مسافران، برای خرید و فروش دور هم جمع می‌شوند.”
دارندگان کلکسیون متاورس NFT مخصوص Otherdeed می توانند در تست ها و دموهای بازی شرکت کنند تا ظاهر نهایی آن را مشخص کنند.
همچنین فرصتی برای ایجاد آیتم های شخصی با استفاده از برنامه SDK و کسب امتیاز برای توسعه این پروژه وجود دارد.
چنین اعلامیه ای در مقیاس بزرگ و الهام بخش به طرفداران پروژه اعتماد به نفس داد و قیمت APE تنها در دو روز ۷۰٪ افزایش یافت.

علاوه بر این، خود این توکن با میانگین اندازه خرید ۳۶،۱۳۸ دلار بین ۱۰۰ نهنگ برتر اتر، به لیست ۱۰ خرید برتر در ۲۴ ساعت گذشته در میان بزرگترین نهنگ‌ های اتریوم بازگشت. علاوه بر این، APE حتی به پرکاربردترین قرارداد هوشمند در بین ۵۰۰ نهنگ برتر اتریوم تبدیل شد.

APE همچنان به شکستن مرزها ادامه می‌دهد
حماسه Otherside که از اول ماه می آغاز شد، همچنان به ارائه اخبار منظم ادامه می دهد. جامعه BAYC را قطعا می‌توان از خبرسازان اصلی دنیای رمزارزها در حال حاضر – از نظر مثبت، نه به روش Terra – نامید.

شایان ذکر است که پروژه متاورس “Otherside” تمام ۵۵،۰۰۰ قطعه زمین NFT موجود در Otherdeed را ظرف سه ساعت پس از شروع مناقصه عمومی فروخت.

همچنین قیمت یک توکن NFT از این پروژه برابر با ۳۰۵ APE بود. در مجموع، این شرکت موفق به جمع آوری ۱۶/۷ میلیون APE شد که معادل ۳۱۷ میلیون دلار است. این یک رکورد جدید در عرضه عمومی توسط یک پروژه NFT بود.

طبق گفته Etherscan، فروش توکن های Otherdeed باعث شد که هزینه گس بلاک چین اتریوم به ۸۰۰۰ GWEI افزایش یابد و کل عرضه اتریوم تا حدود ۱۸ درصد کاهش یابد.

Yuga Labs سپس اظهار داشت که ApeCoin به بلاک چین خود برای مقیاس بندی مناسب نیاز دارد و قول داد که هزینه گس را جبران کند.

با وجود وحشت عمومی در بازار، APE به حرکت رو به جلو و الهام بخش خود ادامه می دهد. قطعا دنبال کردن سفر آنها بسیار جالب خواهد بود.

مطلب کامل  شیبا اینو جایگاه بزرگترین دارایی از نظر ارزش دلاری در میان نهنگ‌های اتریوم را از دست داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *