رشد قابل توجه فعالیت های زنجیره ای در کاردانو

یک تحلیلگر برجسته ارزهای دیجیتال با ارجاع به معیارهای رشد شبکه خالص IntoTheBlock، افزایش قابل توجهی در فعالیت درون زنجیره ای برای بلاک چین کاردانو گزارش می دهد.
این تحلیلگر خاطرنشان می کند که تعداد آدرس های جدید ایجاد شده در شبکه کاردانو نزدیک به ۱۶۷٪ افزایش یافته و از ۱۱۲،۵۰۰ آدرس فراتر رفته است. این تحلیلگر معتقد است که رشد پایدار در این معیار معمولاً قبل از افزایش نوسانات قیمت برای ADA است.

این ممکن است با داده های اخیر Messari نیز اثبات شود. کاردانو از نظر فعالیت تراکنشی در رتبه اول قرار دارد و از اتریوم پیشی گرفته است. بر اساس حجم تراکنش، کاردانو با ۱۵/۰۶ میلیارد دلار از اتریوم جلوتر است، در حالی که اتریوم حجم ۲۴ ساعته ۶/۷۱ میلیارد دلاری را ثبت کرده است.

حجم تراکنش تنظیم شده هنوز هم راه خوبی برای جداسازی مهم ترین تراکنش هاست. کاردانو با حجم ۲۴ ساعته ۱۴/۲۶ میلیارد دلاری در مقایسه با ۵/۲۰ میلیارد دلار اتریوم از آن بهتر عمل کرده است. در مقایسه با بیت کوین و اتریوم، کاربران کاردانو کارمزد کمتری نیز پرداخت کردند.

کاربران کاردانو تنها ۵۴،۰۲۷/۴۷ دلار کارمزد تراکنش در ۲۴ ساعت گذشته پرداخت کردند، در حالی که کارمزد ها به ترتیب ۰/۴۴ و ۲۵/۸۷ میلیون دلار برای بیت کوین و اتریوم بود.

پرایس اکسن ADA
قیمت ADA در زمان انتشار به ۱/۰۷ دلار کاهش یافته است. عوامل متعددی می تواند در میان مدت به افزایش قیمت ADA کمک کند، زیرا این دارایی هنوز مبانی مطلوب توسعه شبکه خود را منعکس نکرده است.

بازگشت خریداران، در یک سناریوی خوش بینانه، ممکن است قیمت کاردانو را در حدود سطح حمایت ۱ دلاری حفظ کند و تا قبل از یک افزایش بزرگ دیگر ثابت بماند. اگر خریداران دور هم جمع شوند، جهش از سد ۱/۱۸ دلاری ممکن است باعث افزایش شدید قیمت شود. اگر پس از آن صعود، ADA به بیش از ۱/۷۹ دلار برسد، ممکن است نشانه شروع یک روند صعودی جدید برای آزمایش مجدد محدوده ۲ دلار باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *