رئیس سابق فدرال رزرو و وزیر فعلی خزانه داری اظهار داشت که ارزهای دیجیتال می توانند تا حدی مفید باشد، حتی اگر او نسبت به آنها شک داشته باشد

در طی مصاحبه اخیر با CNBC، جانت یلن (Janet Yellen)، رئیس سابق فدرال رزرو و وزیر فعلی خزانه داری، اظهار داشت که ارزهای دیجیتال می توانند تا حدی مفید باشد، حتی اگر او نسبت به آنها شک داشته باشد.

“مزایایی برای ارزهای دیجیتال وجود دارد”
وقتی اندرو سورکین (Andrew Sorkin)، مجری CNBC پرسید که آیا نگرش او درباره ارزهای دیجیتال نسبت به موضع منفی قبلی خود تغییر کرده است یا نه، یلن گفت که هنوز در مورد آن کمی شک دارد.

با این حال، وزیر خزانه داری ایالات متحده همچنین معتقد است که رمزارزها در صورت استفاده صحیح می تواند مزایای خاصی را به همراه داشته باشند. به طور خاص، یلن اعتراف کرد که نوآوری در سیستم های پرداخت مورد استفاده توسط ایالات متحده می تواند چیز سالم و مفیدی باشد.

تعداد هولدرهای بیت کوین از ۴۰ میلیون فراتر رفت
ارائه دهنده داده های زنجیره ای IntoTheBlock اخباری را در مورد افزایش گسترده تعداد کلی کیف پول های بیت کوین منتشر کرده است.

اکنون، بیت کوین بیش از ۴۰ میلیون آدرس (۴۰/۲۱ میلیون) در اختیار دارد. این یک رکورد جدید برای این معیار است.

نمودار به اشتراک گذاشته شده توسط این آژانس نشان می دهد که پس از کاهش این معیار در ماه فوریه (بهمن)، دوباره رشد خود را از سر گرفته است. در این توییت آمده است که واقعیت رسیدن به این قله تاریخی به پذیرش رو به رشد بیت کوین و افزایش علاقه به آن اشاره دارد.

پرایس اکشن بیت کوین
قیمت بیت کوین از ۲۲ مارس (۲ فروردین) که رشد ۴ درصدی را نشان داد از ۴۱،۱۸۲ دلار به ۴۲،۸۲۴ دلار افزایش یافته است.

این افزایش قیمت تا کنون با رشد ۴/۸۱ درصدی همراه شده است. پس از اوج گیری از دیروز، بیت کوین در حال حاضر در صرافی Bitstamp با قیمت ۴۴،۸۷۳ دلار مبادله می شود.

مطلب کامل  صرافی بایننس دوشنبه هفته آینده سپرده‌گذاری و برداشت اتریوم را موقتاً متوقف می‌کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *