در ۳۰ روز گذشته کاردانو ۵۰ میلیون دلار برای پروژه های دیفای سرمایه جذب کرده است

شبکه کاردانو پس از انتشار کامل پلتفرم SundaeSwap و تعداد فزاینده محصولات غیرمتمرکز در شبکه، افزایش سریعی در ارزش محصولات DeFi داشته است.

ارزش کل قفل شده در شبکه کاردانو شاهد افزایش سریعی از حدود ۷۰ میلیون دلار به ۱۱۷ میلیون دلار در زمان انتشار این مقاله بوده است. افزایش در ارزش کل وجوه قفل شده در قرارداد هوشمند شبکه از ۱۲ فوریه  تا ۱۷ فوریه مشاهده شد، زمانی که ارزش وجوه به ATH فعلی ۱۲۷ میلیون دلار رسید.

اکثر سرمایه های موجود در شبکه بر روی پلتفرم غیرمتمرکز SundaeSwap متمرکز شده است که در حال حاضر ۱۱۵ میلیون دلار در آن قفل شده است. جایگاه دوم در اختیار پلتفرم مالی غیرمتمرکز MuesliSwap با مبلغ قفل شده ۲ میلیون دلاری است.

در مقایسه با شبکه هایی مانند اتریوم یا حتی پولکادوت، اکوسیستم کاردانو از تنوع کمتری برخوردار است زیرا تقریباً ۱۰۰ درصد TVL در پلتفرمی متمرکز شده است که توسط توسعه دهندگان شبکه پشتیبانی می شود. به عنوان مثال، رتبه اول TVL-vise در شبکه اتریوم در دست Terra با ۲۰ میلیارد دلار قفل شده است که کمتر از ۲۰٪ TVL کلی است.

عملکرد بازار ADA
با افزایش استفاده از شبکه و بازگشت جزئی در بازار کریپتو، ADA توانست از پایین ترین سطح محلی خود جهش کند و حتی به نقطه مقاومت ۱ دلاری برسد. در بلندمدت، کاردانو در یک روند نزولی شدید حرکت می کند و بیش از ۷۰ درصد از ارزش خود را از دست داده است.

در زمان انتشار این مقاله، ADA با قیمت ۰/۸۹ دلار معامله می شود که با پایین ترین نقطه ماه می ۲۰۲۱ مرتبط است.

مطلب کامل  شیبا اینو در صرافی تازه تأسیس بلوبیت فهرست شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *