حجم معاملات کوین بیس در سال ۲۰۲۱ ۸٫۵ برابر شد. با ۸۹ میلیون کاربر تأیید شده

صرافی رمزارزی Coinbase، که در بورس نزدک قرار دارد، گزارش درآمد سه ماهه چهارم و کل سال ۲۰۲۱ خود را پنجشنبه منتشر کرده است.

۲۰۲۱ سال رشد و توسعه فوق العاده در اقتصاد رمزارزی و همچنین برای کوین بیس بود. ما سال ۲۰۲۱ را با عملکرد قوی در معیارهای کلیدی خود که در چشم انداز ما بود به پایان رساندیم. این شرکت در ادامه نوشت:

ما سال را با ۱۱٫۴ میلیون کاربر بر اساس تراکنش ماهانه، به پایان رساندیم.

کوین بیس خاطرنشان کرد که تعداد کاربر بر اساس تراکنش ماهانه در پایان سال ۲۰۲۱ بیش از ۴ برابر در مقایسه با سال ۲۰۲۰ بود. علاوه بر این، تعداد کاربران تایید شده در پلتفرم آن به ۸۹ میلیون نفر افزایش یافته است.

در طول سال، کوین بیس کسب‌وکار خود را از راه‌های مختلفی گسترش داد، از جمله افزودن  پشتیبانی از معامله و نگهداری برای به ترتیب ۹۵ و ۷۲ دارایی جدید رمزارزی.  این شرکت همچنین تعداد کشورهایی را که کاربران می‌توانند کریپتو را از طریق فیات خرید و فروش کنند به بیش از ۹۰ کشور افزایش داد و Apple Pay، Google Pay و Paypal را به عنوان روش‌های پرداخت اضافه کرده است.

علاوه بر این، کوین بیس گفت:

در سال ۲۰۲۱، حجم معاملات ما در مقایسه با سال ۲۰۲۰ بیش از ۸٫۵ برابر شد و سهم بازار ما از حجم معاملات تقریباً در همه دارایی‌ها افزایش یافته است. همچنین در سال گذشته پایگاه مشتریان نهادی خود را بیش از ۵۰ درصد افزایش داد. این شرکت خاطرنشان کرد:  از جنبه نهادی، موضوع اصلی در طول سال ۲۰۲۱ پذیرفتن طیف گسترده‌تری از مشتریانی بود که به دنبال تعامل با رمزارزها بودند، از شرکت های مدیریت دارایی و شرکت‌های خدمات مالی گرفته تا خزانه‌داری شرکت‌ها و تخصیص‌دهنده‌های نهادی.

در سال ۲۰۲۱، ما ۳٫۶ میلیارد دلار درآمد خالص داشتیم که ۱۱ برابر نسبت به سال ۲۰۲۰ افزایش داشته است

مطلب کامل  قانون‌گذاران مجلس نمایندگان ایالات متحده جدول زمانی بررسی لایحه‌ای را برای رسیدگی به خطرات احتمالی استیبل کوین‌ها به عقب انداخته‌اند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *