حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای کاردانو افزایش ۵۰ برابری مواجه بوده و به ۶۹ میلیارد رسیده است

بر اساس داده‌های IntoTheBlock، رمزارز ADA به تازگی با جریان ورودی سرمایه‌های سازمانی به شبکه مواجه شده است. حجم تراکنش‌های زنجیره‌ای با افزایش ۵۰ برابری مواجه بوده و به ۶۹ میلیارد رسیده است.

افزایش تقاضا برای شبکه کاردانو به احتمال زیاد به رشد عمومی شبکه مرتبط بوده زیرا TVL آن از ۳۰۰ میلیون دلار فراتر رفته است. مارکت کپ آن از ۴۰ میلیارد دلار عبور کرد و قیمت به بالاترین حد دو ماهه خود رسید.

بر اساس داده های ارائه شده توسط IntoTheBlock، تعداد تراکنش های بزرگ با حجم بیش از ۱۰۰،۰۰۰ دلار ۵۰ برابر افزایش یافته است.

حجم بزرگ نهادی به چه معناست؟
چنین رشد سریعی در حجم سازمانی منعکس کننده افزایش ارزش فاندامنتالی پروژه است. از ابتدای سال، توسعه‌دهندگانی که بر روی شبکه کاردانو کار می‌کنند، موارد استفاده جدیدی برای بلاک چین مانند تبادل همتا به همتا و لایه ۲ سازگار با EVM را منتشر کرده و فعالانه آن را توسعه داده‌اند.

با انتشار راه‌حل‌های جدید در زنجیره، کاردانو برای سرمایه‌گذاری‌های نهادی که اغلب به دنبال ارزش واقعی در پشت یک پروژه هستند، منطقی تر می‌شود.

در قیاس با مسیر اتریوم در بازار، کارشناسان انتظار دارند که مارکت کپ و تعداد کاربران کاردانو به سرعت افزایش یابد. این تئوری از افزایش حجم معاملات، تعداد هولدرها و ارزش کل قفل شده در قراردادهای هوشمند مختلف صحبت می کند.

پیش از این، TVL کاردانو از ۳۰۰ میلیون دلار فراتر رفت، در حالی که در ابتدای ماه حدود ۱۰۰ میلیون دلار بود. این افزایش تقریباً سه برابری ناشی از انتشار یک سری برنامه های غیرمتمرکز مانند Minswap و موارد دیگر بود.

از نظر مارکت کپ و قیمت، ADA نسبت به ابتدای سال حداقل ۵۰ درصد رشد داشته است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *