جک دورسی: بیت کوین در بلندمدت رشد می‌کند

میلیاردر و طرفدار مشهور بیت کوین، جک دورسی، که از بنیانگذاران توییتر و مدیر اجرایی آن تا ۲۹ نوامبر سال گذشته بود، در توییتر توضیح داد که چرا معتقد است قیمت بیت کوین پس از سقوط اخیر، در آینده دوباره افزایش خواهد یافت.

جک می داند چه چیزی دوباره بیت کوین را بالا می برد

جک به توییت تام فیلپات (Tom Philpott)، نویسنده ستون “به روزرسانی نظامی” در رسانه های ایالات متحده و نویسنده چند کتاب غیرداستانی پاسخ داد. فیلپات دورسی را سرزنش کرد که جک در حال حاضر به جای تماشای و اظهار نظر “درمورد بیت کوین”، برای حمایت از خواننده رپ، کندریک لامار، آلبوم جدیدش و تور آتی آن، توییت کرده است.

دورسی پاسخ داد که در حال حاضر به سقوط قیمت بیت کوین نگاه نمی کند. او مطمئن است که بیت کوین همیشه در دراز مدت دوباره افزایش خواهد یافت. دلیل اعتماد او پذیرش رو به رشد بیت کوین است. زیرا “مردم بیشتری می توانند از آن استفاده کنند”.

قیمت بیت کوین به شدت کاهش یافته است

بیت کوین و کل بازار رمزارزها در این ماه با افت شدیدی روبرو بوده اند. ابتدا، در ۴ می فدرال رزرو بزرگترین افزایش نرخ بهره را در ۲۲ سال اخیر اعلام کرد و این نرخ را نیم واحد پایه افزایش داده است. پس از یک تکانه کوچک، بیت کوین از سطح ۳۹۰۰۰ دلار به سطح ۳۱۰۰۰ دلار کاهش یافت.

ضربه دوم از جایی وارد شد که هیچ کس انتظارش را نداشت، رمزارزهای بلاکچین ترا، UST و LUNA به شدت سقوط کردند.

استیبل کوین الگوریتمی UST پیوند USD خود را از دست داد و با قیمت ۰٫۱۵۸ دلار معامله می شود. توکن بومی LUNA در حال vsdnk به صفر است و قیمت آن اکنون ۰٫۰۰۰۳۸۳ دلار است. بلاکچین Terra نیز برای مدتی متوقف شده بود.

مطلب کامل  ریپل با دومین انباشت بزرگ در 5 سال گذشته روبرو می شود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *