ثبت افزایش فروش ۱۲۶% پروژه متاورس وب لند

در طول ۱۲ ماه گذشته، ارزش دارایی های متاورس شاهد افزایش ملموسی بوده است زیرا پروژه های دنیای مجازی مبتنی بر بلاک‌چین مثل Decentraland، The Sandbox، Axie Infinity و Illuvium با تقاضای چشمگیری مواجه شده‌اند. زمین های متاورس، آپارتمان ها، پنت هاوس ها و عمارت ها با قیمت های چهار تا هفت رقمی فروخته می شوند.

این هفته، پروژه وب‌لند (Webbland)، که خود را (متاورس پیکسلی تعامل پذیر) می نامد، ۳.۶میلیون دلار فروش داشته و ۱۲۶.۲۴% افزایش را نسبت به هفته گذشته نشان داده است. به این ترتیب، وب لند از نظر فروش هفت روزه خود در جایگاهی بالاتر از Farmers World و درست زیر Sheet Fighter قرار گرفته و در حال حاضر جایگاه سی و سوم را به خود مختص داده است.

این پروژه مانند The Sandbox و Decentraland بوده و به بازیکنان اجازه می دهد زمین داشته باشند، به NFT مجهز شوند، ماموریت هایی را کامل و در این فضا کاوش کنند. Webbland یک بازی نقش آفرینی آنلاین و چند نفره است و بازیکن‌ها آواتارهایی دارند که می توانند زمین هایی را در دنیای مجازی خریداری کنند.

معیارها نشان می‌دهد که اکنون، ۱۰۶۷ کیف پول فعال در Webbland وجود دارد. قیمت کف پروژه در OpenSea معادل ۱.۷ اتریوم با ۴۴۶۷ دلار است.

به نظر می رسد روند فروش املاک مجازی با قیمت های گزاف در سال جاری هم ادامه خواهد داشت، زیرا تعداد بی‌شماری از املاک متاورس (Metaverse) حتی از املاک و مستغلات فیزیکی هم ارزشمندتر شده‌اند.

مطلب کامل  سامسونگ قصد ورود به حوزه متاورس را دارد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *