توسعه دهنده شیبا اینو از راه اندازی پورتال تخصصی توکن سوزی این شبکه خبر داد.

تیم سازنده ارز دیجیتال شیبا اینو (SHIB) از راه‌اندازی یک پورتال توکن سوزی برای این میم کوین در آینده‌ای نزدیک خبر داد که قرار است در سوی کاهش موجودی در گردش این ارز به جامعه شیبا کمک کند.

یکی از اعضای تیم شیبا اینو گفته است که نسخه جدید صرافی غیرمتمرکز پروژه ShibaSwap به یک (پورتال توکن سوزی) مجهز خواهد بود.

این پورتال با این هدف راه‌اندازی می شود که سوزاندن منظم SHIB برای کاربران این پلتفرم آسان تر شده است و به صورت موثر موجودی در گردش آن کاهش می یابد. همانگونه که می دانید، سوزاندن توکن در فضای ارزهای دیجیتال امری رایج است، زیرا با ثابت ماندن یا افزایش تقاضا و کاهش عرضه، قیمت توکن مورد نظر به خاطر کاهش تورم موثر افزایش می یابد.

تیم شیبا خاطر نشان کرد که ارتش Shiba Inu اینو باید درباره مکانیسم سوزاندن این ارز دیجیتال واقع بین باشد و نباید انتظار داشته باشد ۹۰% از موجودی در گردش آن سوزانده شود. گفتنی است که نزدیک ۴۱% درصد از موجودی این ارز دیجیتال قبلا سوزانده شده است. به عبارت دیگر، براساس داده های پلتفرم ردیابی توکن سوزی Shibburn، از زمان راه‌اندازی این ارز دیجیتال تا به حال، در مجموع ۴۱۰.۳۰ تریلیون SHIB سوزانده شده است.

این خبر در صورتی منتشر شده است که توسعه دهندگان شیبا اینو فاش کردند که می خواهند ۹۹۰۰۰ قطعه زمین را در Shiberse، متاورس آینده ارز دیجیتال منتشر کنند. ۳۵۰۰۰ قطعه از این زمین ها به دارنده‌های توکن LEASH فروخته خواهد شد.

مطلب کامل  رئیس بخش فارکس بانک سیتی پس از ۲ دهه فعالیت این بانک را ترک کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *