توسعه‌دهنده اتریوم انتقال اتریوم به الگوریتم اجماع اثبات سهام چند ماه بعد از ژوئن انجام می‌گیرد

استخراج‌کننده و سرمایه‌گذار ناشناس اتریوم از آقای بیکو (Beiko) در مورد چشم‌انداز استخراج اتر در آینده نزدیک پرسید. آیا الگوریتم اثبات کار (PoW) واقعاً در وقت اضافه قرار گرفته است؟

فصل آخر PoW در اتریوم
آقای بیکو در توییتر به یکی از تحلیل گران خود که علاقه مند به استخراج اتر است پاسخ داده است. کاربر ناشناس @TripleSack پرسید که آیا خرید تجهیزات جدید ماینینگ منطقی است؟

همچنین، او پرسید که آیا برآوردهای قبلی ژوئن ۲۰۲۲ به عنوان چارچوب زمانی برای مهاجرت اتریوم به الگوریتم اثبات سهام (PoS) هنوز معتبر است یا خیر.

آقای بیکو ادعا کرد که اتریوم در ماه ژوئن به الگوریتم جدید مهاجرت نخواهد کرد. با این حال، گفت که در چند ماه آینده، اتریوم در اثبات سهام فعال خواهد شد.

به این ترتیب، انجمن اتریوم وارد آخرین مرحله از مرحله اثبات کار تاریخ خود می‌شود.

اولین Shadow Fork در شبکه اصلی اتریوم رخ داد
توسعه دهندگان اتریوم آخرین کمپین آزمایشی را قبل از شروع ادغام (The Merge) آغاز کردند. آخرین مرحله آزمایش Kiln قبل از ادغام در چندین شبکه آزمایشی اتریوم فعال شد.

همچنین، در ۱۱ آوریل ۲۰۲۲ اولین “shadow fork” در تاریخ اتریوم در شبکه اصلی فعال شد. این فورک بر عملیات شبکه اصلی تأثیری نداشت، اما مشخصات ادغام را آزمایش کرد.

با وجود مشکلات جزئی در بخشی از پیاده سازی ها، توسعه دهندگان موفقیت این آزمایش جاه طلبانه را اعلام کردند

مطلب کامل  سرمایه گذاران با توجه به اینکه سازمان های نظارتی در ایالات متحده شرکت‌های رمزارزی را تحت فشار قرار می دهندطی ماه گذشته حدود 1.6 میلیارد دلار USDC را به تتر تبدیل کردند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *