تلاش مسئولان شهری در آرژانتین برای کسب درآمد از ارزهای دیجیتال

شهر سورادینو(Sorradino) در استان سانتافه(Santa Fe ) آرژانتین می‌تواند به منظور جمع‌آوری پول مورد نیاز برای ارتقای زیرساخت‌ها، استخراج ارزهای دیجیتال را آغاز کند. شهردار آن هیچ خطری در استخراج ارزهای دیجیتالی که می توانند بلافاصله فروخته شوند، نمی بیند.
همانطور که رسانه های محلی روز یکشنبه گزارش دادند، این شهر ۶۰۰۰ نفری تاکنون ۶ کارت گرافیک خریداری کرده است و در آینده نزدیک یک ریگ ماینینگ خریداری خواهد کرد. به گفته شهردار سورادینو، Juan Pio Drovetta، ابتکار عمل استخراج ارزهای دیجیتال توسط جامعه محلی حمایت شد.
مانند بسیاری دیگر از شهرهای روستایی در آرژانتین، سورادینو از همه‌گیری کووید۱۹ و تورم ناشی از آن ضربه سختی خورد و برای ارتقای زیرساخت‌های خود که سال گذشته برای اولین بار در ۳۳ سال گذشته مورد استفاده قرار گرفت، تلاش می‌کند. هدف این ارتقا، این است که سورادینو را با شهرهای کلیدی اطراف متصل می‌کند.

Drovetta درآمد ماهانه ای را که عملیات استخراج آینده شهر ایجاد می کند، در حدود چند صد دلار آمریکا تخمین زد. شهردار مشخص نکرد که کدام کوین در سورادینو استخراج خواهد شد. او در اظهارات خود در مورد خطرات احتمالی نوسان قیمت دارایی‌های کریپتو، تاکید کرد که اگرچه خرید مستقیم کریپتو برنامه‌ریزی نشده است، استخراج یک گزینه سرمایه‌گذاری مطمئن باقی می‌ماند.
Drovetta همچنین تاکید کرد که این شهر در حال برنامه ریزی برای پرداخت مالیات از درآمد استخراج خود است و تحقیقات لازم را در این زمینه انجام داده است.

اگر سورادینو عملیات ماینینگ خود را آغاز کند، می‌تواند سابقه منحصربه‌فردی از سرمایه‌گذاری مستقیم جامعه در استخراج کریپتو ایجاد کند.

مطلب کامل  اهدای توکن غیرمثلی برای پیش خرید تلفن هوشمند و تبلت جدید سامسونگ
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *