تعداد آدرس های بیت کوین غیر صفر به بالاترین حد خود یعنی ۴۰ میلیون رسید

پویایی طرف عرضه شبکه بیت کوین همچنان به نشان دادن پذیرش قوی ادامه می دهد، زیرا اکنون آدرس های بیشتری با تراز بیت کوین مثبت نسبت به قبل وجود دارد.

آمارهای درون زنجیره‌ای تا ماه فوریه(بهمن) نشان می‌دهد که احساسات مثبت برای بیت‌کوین وجود دارد، زیرا آدرس‌هایی با موجودی غیر صفر بیت‌کوین به بالاترین حد خود رسیده‌اند.

علاوه بر این، کیف پول هایی که دارای مانده بیت کوین مثبت هستند به طور فزاینده ای کوین های خود را نگه می دارند. بر اساس داده‌های شرکت تجزیه و تحلیل زنجیره‌ای Glassnode، مقدار عرضه در گردش بیت‌کوین آخرین بار بین سه تا پنج سال پیش حرکت کرد و به بالاترین حد خود در چهار سال اخیر یعنی کمی بیش از ۲٫۸ میلیون کوین رسید.

تعداد آدرس‌های با تراز غیر صفر تا اواسط سال ۲۰۲۱ در سال‌های ۲۰۱۹ و ۲۰۲۰ افزایش شدیدی داشت، زمانی که به نظر می‌رسید رشد حدود ۳۵ میلیون آدرس بود. با این حال، رشد این متریک از ابتدای سال ۲۰۲۲ افزایش یافته است و طبق گفته گلس‌نود، ATH جدید به ۴۰,۲۷۶,۱۶۳ رسیده است.

افزایش ناگهانی عرضه بیت کوینهایی که آخرین بار سه تا پنج سال پیش فعال بودند، مصادف با اوج آخرین بازار صعودی طولانی مدت در ابتدای سال ۲۰۱۸ است

در میان آدرس‌هایی که موجودی غیر صفر دارند، Glassnode گزارش داد که ۸۱۷۴۴۵ مورد از آنها حداقل یک بیت کوین کامل دارند در ۲۸ فوریه بالاترین میزان در ۱۰ ماه گذشته است.

پویایی طرف عرضه در بیت کوین چندین معیار قابل توجه در ماه گذشته ارائه کرده است. FSInsight در ۹ فوریه گزارش داد که ۷۵ درصد از عرضه در گردش BTC غیر نقد است زیرا برای مدت طولانی جابجا نشده است. گزارش شرکت تحقیقات مالی وضعیت را به عنوان یک بشکه باروت توصیف می کند که به محض خرید مقدار متوسطی از BTC در بازار، آماده انفجار است.

آشفتگی های سیاسی در کانادا و اوکراین در ماه فوریه نیز توانایی بیت کوین برای ضد سانسور بودن را روشن کرده است. برخی از کانادایی ها بیت کوین را برای محافظت از سرمایه های خود در برابر مسدود شدن پذیرفته اند، در حالی که دولت اوکراین اکنون با افزایش تنش ها در منطقه کمک های مالی BTC را می پذیرد.

طبق کوین گکو بیت کوین در حال حاضر با قیمت ۳۷,۸۲۷ دلار معامله می شود که حدود ۴۵ درصد نسبت به سقف تاریخی ۶۹,۰۰۰ دلارِ ۱۰ نوامبر کاهش یافته است.

مطلب کامل  چارلز هاسکینسون در یک مناقشه در جامعه بر سر سوزاندن توکن کاردانو دیدگاه خود را مبنی بر بی ارزش بودن این عمل مجدداً تکرار کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *