تتر یک استیبل کوین جدید با پشتوانه پزو مکزیک راه‌اندازی کرد

در میان مشکلات بازار پیرامون استیبل کوین‌ها، تتر (USDT) دارایی دیجیتال جدیدی را راه‌اندازی کرد که به پزو مکزیک در شبکه‌های اتریوم (ETH)، ترون (TRX) و پالیگان (MATIC) متصل و پگ می‌شود.
تتر در اطلاعیه‌ای که روز پنج‌شنبه اشاره کرد که این توکن دارای علامت MXNT خواهد بود و به فهرست استیبل‌کوین‌های ثابت تتر که شامل USDT متصل به دلار، EURT متصل به یورو و CNHT متصل به یوان چین است، می‌پیوندد.
ناشر استیبل کوین با استناد به داده هایی که تقاضای بلاک چین و کریپتو را در میان شرکت های مکزیکی گزارش می کند، معتقد است که فرصتی منحصر به فرد، برای ارائه گزینه ارزان تر برای انتقال دارایی ها وجود دارد.
به گفته پائولو آردوینو(Paolo Ardoino)، مدیر ارشد فناوری تتر، افزایش استفاده از رمزارز در آمریکای لاتین تصمیم آنها را به این گسترش سوق داده است. او توضیح داد که معرفی یک استیبل کوین متصل به پزو به کسانی که در مکزیک هستند راهی برای ذخیره ارزش می دهد. جدای از این، آردوینو معتقد است که:

MXNT می تواند نوسانات را برای کسانی که به دنبال تبدیل دارایی ها و سرمایه گذاری های خود از فیات به ارزهای دیجیتال هستند، به حداقل برساند.
این تیم همچنین تاکید کرد که این حرکت با فراهم کردن زمینه آزمایشی برای ورود کاربران جدید کریپتو در منطقه، به بازار در حال ظهور ارزش افزوده می‌دهد. علاوه بر این، آنها خاطرنشان کردند که ممکن است سابقه ای برای راه اندازی بیشتر استیبل کوین های پزو ایجاد کند.

مطلب کامل  قطر میزبان اولین مسابقات متاورسی فیفا شد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *