بیش از ۳۰٫۸ میلیون کاردانو در حال حاضر در سبد نهنگ ها وجود دارد

بر اساس آمار WhaleStats، بیش از ۳۰٫۸ میلیون ADA در حال حاضر در سبد نهنگ ها – به ویژه نهنگ های برتر BSC – وجود دارد.

WhaleStats تا ۴۰۰۰ مورد از بزرگترین کیف پول های Chain BNB (“نهنگ ها”) را ردیابی می کند که به طور متوسط ۸۸۶۵۸۲ دلار ارزش دارند. این شامل آدرس های صرافی شناخته شده و کیف پول پروژه ها نمی شود

WhaleStats گزارش می دهد که ۱۰۰ کیف پول برتر BSC در حال حاضر دارای ۳۰٫۸ میلیون ADA هستند که در حال حاضر ارزش آن بیش از ۲۰٫۸ میلیون دلار است. به عنوان مثال، یک هولدر بزرگ به نام “Dinah Soar” دارای بیش از ۲۳۰۰ کاردانو در کیف پول خود است. این مقدار قابل توجهی از ADA که توسط نهنگ ها نگهداری می شود ممکن است نشان دهنده انباشتگی توسط این هولدرهای بزرگ باشد. داده‌های زنجیره‌ای نشان می‌دهد که نهنگ‌ها پس از یک دوره دامپ هفت ماهه وارد مرحله انباشت عظیمی می‌شوند.

در همین حال، به دلیل بی ثباتی مداوم بازار، قیمت کاردانو در ۲۴ ساعت گذشته تقریباً ۱۲ درصد کاهش یافته است. ADA در سال جاری عملکرد ضعیفی داشته است و از ابتدای سال تاکنون بیش از ۴۳ درصد کاهش یافته است. پس از ثبت سودهای بزرگ در سال گذشته، ADA اکنون ۷۸٫۴۶ درصد از بالاترین رکورد خود در سپتامبر ۲۰۲۱، درست قبل از به‌روزرسانی هارد فورک آلونزو کاهش یافته است.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano، عملکرد ضعیف ADA را شرح می دهد و بیان می کند که ارزهای دیجیتال ممکن است وارد بازار نزولی شده باشند.

هاسکینسون اعتراف می کند که هیچ اطلاعیه ای تاثیری نخواهد داشت. در نتیجه، علی‌رغم گسترش قابلیت‌های فنی پروتکل و جامعه رو به رشد، قیمت ADA ممکن است به تقلا ادامه دهد.

با وجود بسیاری از محصولات نوآورانه جدید، اکوسیستم کاردانو به سرعت در حال گسترش است. Djed، یک استیبل کوین الگوریتمی غیرمتمرکز، اخیراً در شبکه آزمایشی عمومی راه اندازی شد. در آخر هفته، ErgoDex، اولین DEX بین زنجیره ای eUTxO کاردانو، در شبکه آزمایشی عمومی خود راه اندازی شد.

چارلز هاسکینسون، بنیانگذار Cardano و مدیر عامل IOHK، راه اندازی Djed را به عنوان یک نقطه عطف مهم برای استیبل کوین های الگوریتمی ذکر می کند. ADA در زمان انتشار با ۰٫۶۶۸ دلار معامله می شود و به ازای داده های CoinMarketCap در رتبه هشتم ارزهای دیجیتال بزرگ از نظر ارزش بازار قرار دارد.

مطلب کامل  خودپردازهای ارز دیجیتال در ۵۹ فروشگاه خواربار فروشی زنجیره‌ای آمریکایی نصب می‌شود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *