بیش از ۲۰ میلیارد توکن شیبا اینو توسط پورتال سوزاندن این میم کوین از گردش خارج شده است

پورتال توکن سوزی شیبا اینو که اخیراً راه اندازی شده، در کمتر از یک هفته، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. در ۲۴ ساعت اول پس از راه اندازی، حساب رسمی SHIB در توییتر گزارش داده بود که هشت میلیارد توکن سوزانده شده است. اکنون، در کمتر از یک هفته پس از معرفی، این رقم بیش از دو برابر شده است.

در حال حاضر، گزارش‌ها حاکی از آن است که بیش از ۲۰ میلیارد SHIB از زمان راه‌اندازی این پورتال در روز یکشنبه سوزانده شده است. برای سوزاندن توکن‌ های SHIB، کاربران با انتقال رمزارزها به یک آدرس توکن سوزی، آنها را برای همیشه از عرضه در حال گردش حذف می‌کنند. به این ترتیب می‌توان این رمزارز را کمی کمیاب‌تر کرد و به طور بالقوه قیمت آن را افزایش داد.

تحولات اخیر شیبا اینو
شرکت برگر Welly با تم شیبا اینو اعلام کرده است که جامعه شیبا ۱۵ درصد از دارایی خود را در این کسب و کار درگیر خواهد کرد. بخشی از درآمد حاصل از تمام فعالیت ها به جامعه اختصاص می یابد. همچنین، جامعه می‌تواند تصمیم بگیرد که آیا این توکن‌ها را بسوزاند یا برای هدف دیگری استفاده کند. Welly قبلاً اعلام کرده بود که قصد دارد بخشی از درآمد دریافتی خود در SHIB را بسوزاند.

در خبرهای دیگر، شیتوشی کوساما (Shytoshi Kusama)، توسعه‌دهنده اصلی شیبا اینو، به مخالفان درباره همکاری شیبا اینو و جان ریچموند (John Richmond) پاسخ داد و گفت: “هرکسی که به همکاری شیبا و جان ریچموند شک دارد، حرف‌هایش را پس خواهد گرفت. و اگر فکر نمی‌کنید سوپرمدلی که طرح‌های شیبا را می‌پوشد انقلابی نیست، هیچ چیز دیگری نمی‌توانم بگویم. اما مطمئن هستم که دیگران از ما کپی خواهند کرد و ما را مورد تحسین قرار می‌دهند.”

در آغاز ماه مارس  شیبا اینو ورود انقلابی خود را در دنیای مد اعلام کرد و ممکن است در فشن شوهای آتی، گروه‌های شیبا و جان ریچموند حضور داشته باشند.

در همین حال، نهنگ ها همچنان به انباشت SHIB ادامه می دهند، زیرا قیمت شیبا برای یک حرکت بزرگ دیگر آماده می شود. در ساعات اخیر، دو نهنگ برتر اتریوم نزدیک به ۲۰۰ میلیارد SHIB خریدند.

اولین تراکنش خرید SHIB گزارش شده توسط WhaleStats مربوط به نهنگ اتریوم “Bombur” بود که ۵۰,۸۵۲,۹۲۸,۶۱۱ SHIB به ارزش ۱,۱۵۳,۸۵۲ دلار را خرید. تراکنش دیگری که توسط WhaleStats در ساعات اخیر گزارش شده است مربوط به نهنگ اتریوم “BlueWhale0073” است که ۱۴۳,۳۳۴,۰۵۵,۷۸۵ SHIB به ارزش ۳,۱۷۶,۲۸۲ دلار خریداری کرده است. در ماه آوریل نهنگ‌های بزرگ کاملاً برجسته بودند و به دلیل خرید شیبا اینو شهرت داشتند.

مطلب کامل  یک سوم ۱۱۵ میلیون کاربر ارزهای دیجیتال در هند نگران مقررات‌گذاری این بخش هستند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *