بیت کوین زیر مرز۳۰۰۰۰دلاری معامله می شود که لونا طی نوسانات شدید خود ۶۰۰ درصد رشد کرد

درحالی که معامله گران در انتظار آخر هفته ای نسبتا پایدار برای بازار رمزارزها بودند ، اما بیت کوین (BTC) نتوانست در ۱۴ می به بالای سطح ۳۰۰۰۰ دلاری بازگردد.

نمودار یک ساعته جفت ارز BTC/USD

داده‌های پلتفرم های رمزارزی Cointelegraph Markets Pro و TradingView در رابطه با جفت ارز BTC/USD حاکی از آن بود که این جفت ارز  زیر مرز ۳۰۰۰۰ دلاری حفظ شده است و در حال حاضر این سطح را به سرعت به یک سطح مقاومتی تبدیل می شود.

این جفت ارز پیش از عقب نشینی مجدد ، به نزدیکی سطح ۳۱۰۰۰ دلاری رسیده بود، اما در پایان هفته ،معاملات بازارهای سنتی با هشدارهایی روبه رو شد که حاکی از ایجاد شدن خطرات ماکرو جدیدی در آینده بود.

“آنطور که به نظر میرسد بیت کوین ممکن است پیش از ورود به آخر هفته، با عقب نشینی هش ریت خود روبه رو شود. امید است که شاهد یک کندل قاطع ۴ ساعته برای تثبیت آن باشیم. سپس ، من پوزیشن های خود را در سود میبندم که ببینیم آخر هفته چگونه میگذرد. ۲ درصد ریسک ، ۲ درسد حد ضرر.”

— ۱۴IncomeSharks (@IncomeSharks) مه ۲۰۲۲

در صرافی بزرگ Bitfinex، تعداد پوزیشن های معاملاتی لانگ به رشد خود ادامه داد و در حال حاضر به بالاترین حد خود رسیده است.

برنامه های Terra منجر به رشد غافل گیر کننده رمزارز LUNA شد

این درحالیست که توجهات در روز همچنان بر روی رمزارز LUNA متمرکز شده است.  LUNA پس از اینکه تقریبا تمامی ارزش خود را در عرض یک هفته از دست داد ، با یک روند بهبودی روبه رو شد که در مقایسه با رکورد تاریخی آن در بالای سطح ۱۰۰ دلاری بسیار ناچیز بود، اما برای معامله گران کوتاه مدت بسیار سودآور بود.

علیرغم افزایش عرضه این رمزارز به ۶٫۹ تریلیون توکن، LUNA در واکنش به خبرهایی مبنی بر اینکه سازنده Terra قصد دارد اکوسیستم خود را “احیای” کند، ۱۰۰ برابر از کف قیمتی خود افزایش یافت.

(فقط کافی است که ارزش آن چندبار ۱۰۰ برابر شود که به  سطح ۱ دلاری برسد)

نمودار تایم فریم ۵ دقیقه ای جفت ارز LUNA/USD

با توجه به توقف معاملات جفت ارزLUNA/USD در صرافی بزرگ بایننس، این رمزارز همچنان خطرات بسیاری را به دنبال دارد و قیمت آن هر دقیقه ممکن است متغیر باشد.

“من واقعا درحال حاضر فکر نمی کنم که باید رمزارز LUNA را خریداری و هولد کنیم. این یک بازی خطرناک است و هیچ سرنخی مبنی بر اتفاقات بعدی آن وجود ندارد.

اگر می خواهید آن را معامله کنید ،احتیاط کنید!”

— ۱۴Altcoin Gordon (@AltcoinGordon) مه ۲۰۲۲

در لحظه انتشار این خبر، جفت ارز LUNA/USD با قیمت ۰٫۰۰۰۴۱۱۹ در صرافی Bitfinex معامله می شود. این رمزارز  نسبت به کف های قیمتی هفتگی خود ۵۹۳٪ افزایش یافت.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *