بیت کوین برای هفتمین بار در هشت روز گذشته کاهش پیدا کرد و در اثر آن نگرانی ها در زمینه اینکه بزرگترین رمزارز جهان در معرض خطر خروج از محدوده رنجی خود قرار دارد

 افزایش یافت. BTC در اکثر روز های سال جاری در این محدوده معامله شده است.

رمزارزها در پی ریسک گریزی کلی سرمایه گذاران در بازارهای جهانی  ، تحت فشار قرار گرفته اند. این درحالیست که بانک های مرکزی با تورم مبارزه می کنند و در عین حال تلاش می کنند که بسته های محرک اعمال شده در طول همه گیری کووید را تعدیل کنند. بیت کوین در سال جاری تا به حال ، بالغ بر ۲۰ درصد کاهش یافته است.

جفری هالی (Jeffrey Halley)، تحلیلگر ارشد بازار در کارگزاری Oanda در ایمیلی عنوان کرد:
” در صورتی که احساسات ریسک پذیری در بازارها همچنان به روند نزولی خود ادامه دهد، نمودار های تکنیکال در واقعیت حاکی از آن خواهند بود که بیت‌کوین می‌تواند به ۲۸۰۰۰ دلار و سپس ۲۰۰۰۰ دلار برسد.”

بیت کوین در ساعات ابتدایی معاملات نیویورک با ۲ درصد کاهش به ۳۵۷۱۹ دلار رسید که کف قمیتی آن از ماه فوریه است. اتریوم، آولانچ و سولانا همگی در این هفته با افت قابل توجهی روبه رو شده اند.

ادول پاتل( Edul Patel)، مدیر عامل و یکی از بنیانگذاران پلتفرم سرمایه گذاری رمزارزی Mudrex عنوان کرد:
“قیمت بیت کوین نزدیک به ۱۰ درصد کاهش یافته و درحال از دست دادن حمایت خود است. این احتمال وجود دارد که ممکن است BTC به زیر سطوح فعلی خود نیز کاهش پیدا کند. هم اکنون حمایت بعدی بیت کوین در سطح ۳۲۰۰۰ دلاری قرار دارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *