بی‌ان‌بی چین یک نقشه راه فنی یک ساله برای توسعه اکوسیستم خود منتشر کرد

زنجیره BNB راه اندازی یک نقشه راه فنی را با هدف ارتقای ساختار غیرمتمرکز شبکه، ظرفیت زیرساختی برای زنجیره های جانبی و پتانسیل برنامه های غیرمتمرکز ساخته شده توسط توسعه دهندگان (DApps) برای بهبود عملکرد و کارایی اعلام کرده است.
این سند که در اجلاس BNB Chain Revelation اعلام شد، همچنین آخرین نسخه از برنامه انکوباسیون با ارزش ترین سازنده را برای مهندسین نرم افزار مشتاق Web3 نشان داد.
در فوریه امسال زنجیره بایننس و زنجیره هوشمند بایننس ادغام شدند تا آنچه را که اکنون به عنوان زنجیره BNB نامیده می شود، تشکیل دهند که یک لایه زیرساختی چند زنجیره ای است که از اکوسیستم جدید و همچنین مکانیسم های حاکمیتی BNB پشتیبانی می کند.

برخی از پیشرفت‌های قابل توجه‌تر نقشه راه شامل معرفی زنجیره‌های جانبی برنامه اصلی شبکه BNB با META Apes و Metaverse World است. تقریباً دوبرابر کردن تعداد اعتبارسنجی‌های غیرمتمرکز به ۴۱ مورد از طریق پیشنهاد BEP-131 و افزایش متوالی ظرفیت تراکنش بلوک زنجیره هوشمند BNB به ۲۰۰ میلیون در سه ماهه سوم سال ۲۰۲۲ برای بهبود کارایی هزینه و سرعت از جمله آن است.مدیر اجرایی بنیاد بایننس، یوری فروچیو(Uri Ferruccio)، ارزیابی خود را از اینکه چگونه اجرای نقشه راه می تواند از رشد اکوسیستم زنجیره BNB حمایت کند، به اشتراک گذاشت و اظهار داشت:
“این پیشرفت‌های تکنولوژیکی قابل توجه هستند زیرا تغییرات اساسی را هم برای جامعه توسعه‌دهندگان و هم برای کاربران نهایی به ارمغان می‌آورند و تأکید بر نوآوری، پایداری، تقویت مکانیسم حاکمیت زنجیره BNB و سرمایه‌گذاری در امنیت خواهد بود

مطلب کامل  اسکای‌نت لبز پس از ناکامی در تأمین سرمایه تعطیل می‌شود
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *