بنیانگذار ترا برنامه‌هایی را برای جمع‌آوری ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین ترسیم کرد

دو کوون (Do Kwon) بنیانگذار ترا (Terra) برنامه‌هایی را برای جمع‌آوری ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای افزودن به ذخایر استیبل کوین (UST) TerraUSD ترسیم کرده است. کوون همچنین به شدت تاکید کرد که UST با این حمایت «دوران مالی جدیدی را در استاندارد بیت کوین به وجود خواهد آورد.»

بنیانگذار ترا برنامه‌هایی را برای جمع‌آوری ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین ترسیم کرد

ترا یک شبکه غیرمتمرکز بلاک چین است که در استخراج استیبل کوین تخصص دارد. استیبل کوین UST این شبکه یک استیبل کوین الگوریتمی است که با ارزش دلار ایالات متحده پیوند خورده است و تا حدودی از طریق مقدار معادل توکن بومی آن لونا (LUNA) حفظ می‌شود.

کوون، بنیانگذار Terraform Labs از طریق توییتر در ۱۴ مارس اشاره کرد که ترا دارایی بومی خود لونا را برای افزودن ذخایر خود نمی فروشد و اطلاعات بیشتری به زودی ارائه می‌شود. کوون همچنین به شدت تاکید کرد که UST با حمایت ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین، «دوران مالی جدیدی را در استاندارد بیت کوین به وجود خواهد آورد

ترا از نظر ارزش سهام جایگاه دوم اتریوم را تصاحب کرده است. در ابتدای ماه جاری لونا با ارزش سهام ۲۹.۵ میلیارد دلار در جایگاه بالاتر از اتریوم با ۲۵.۹ میلیون دلار قرار گرفت. سولانا نیز با ۳۵ میلیارد دلار ارزش سهام همچنان پیشتاز نمودارهای سهام می‌باشد.

برنامه‌های دو کوون برای تقویت دخایر استیبل کوین UST

کوین تلگراف ۱۶ مارس با کوون تماس گرفت تا ببیند آیا برنامه‌ها از قبل برنامه‌ریزی شده بودند یا این که فقط ایده‌ای بود که در این مرحله اجرایی شد، کوون به سادگی پاسخ داد:

من تفاوت را درک نمی‌کنم، ما در حال خریدن بیت کوین هستیم.

هنگامی که کاربران در توییتر از کوون پرسیدند که از ذخایر بیت کوین برای چه چیزی استفاده می‌شود، بنیانگذار ترا پاسخ داد که این وجوه برای بازخرید کوتاه مدت UST و برای ذخیره غیرمتمرکز فارکس استفاده خواهد شد.

کمی بعد کوون در توییتر اعلام کرد که «ما شروع به خرید بیت کوین می‌کنیم و توییتر می‌تواند مرا تایید کند» و خطاب به جک دوروسی (Jack Dorsey) گاو بیت کوین و مدیرعامل سابق توییتر گفت «من دارم می‌بینمت جک.»

این دومین بار در ماه جاری است که کوون برنامه‌هایی برای تقویت ذخایر استیبل کوین UST ارائه می‌کند. پس از اینکه Terraform Labs روز جمعه ۱۲ میلیون لونا (حدود ۱ میلیارد دلار به ارزش فعلی) به بنیاد Luna Guard LFG جهت حمایت از رشد اکوسیستم ترا و پایداری استیبل کوین‌های پایدار آن اهدا کرد، بنیانگذار ترا بیان کرد که این پروژه تا زمانی که تبدیل به ذخایر در حال رشد شود، همچنان ادامه خواهد داشت.

طبق داده های Coingecko، ارزش بازار UST در حال حاضر ۱۵.۱۲ میلیارد دلار است.

مطلب کامل  شکایت مجدد ایلان ماسک از کلاهبرداران کریپتو در توئیتر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *