بنیاد لونا ۱.۵ میلیارد دلار بیت کوین خریداری کرد

بنیاد لونا (LFG)، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور که با اکوسیستم Terra Luna مرتبط است، ۱٫۵ میلیارد دلار دیگر برای گسترش بیشتر ذخایر بیت کوین (BTC) خود جمع آوری کرده است.
این افزایش به LFG اجازه داد تا ۳۷۸۶۳ بیت کوین را از طریق مبادلات over-the-counter با کارگزار Genesis Trading و Three Arrows Capital، یک شرکت سرمایه گذاری ریسک پذیر ارزهای دیجیتال، خریداری کند. این شرکت روز پنجشنبه فاش کرد که تفکیک خاص این معامله شامل مبادله ۱ میلیارد دلاری over-the-counter با جنسیس و خرید ۵۰۰ میلیون دلاری بیت کوین از Three Arrows Capital بود.
بر اساس گزارش CNBC، بنیاد لونا اکنون تقریباً ۳٫۵ میلیارد دلار بیت کوین دارد که آن را در بین ۱۰ دارنده برتر در جهان قرار می دهد.

با آخرین خرید، بنیاد لونا به هدف خود برای انباشت ۱۰ میلیارد دلار بیت کوین برای حمایت از استیبل کوین الگوریتمی US Terra، که به نام UST نیز شناخته می شود، نزدیک تر می شود.  LFG در اواخر مارس تقریباً دو ماه پس از شروع به جمع آوری مقادیر زیاد بیت کوین، ۱۳۹ میلیون دلار بیت کوین خریداری کرد.
Do Kwon، مدیر عامل Terraform Labs، اعلام کرده است که هدف او ایجاد یک ذخیره بیت کوین است که رقیب ساتوشی ناکاموتو، خالق مستعار دارایی دیجیتال باشد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *