بر اساس داده‌های گلس نود معامله‌گران و سرمایه‌گذاران اتریوم حجم عظیمی از اتریوم را از صرافی‌های متمرکز مختلف منتقل کردند

جریان های ورودی‌ بزرگ در ۲۴ ساعت گذشته، تحت روند کلی جریان خروجی قرار گرفته است که به دلیل محبوبیت روزافزون برنامه‌های DeFi تقویت شده است. علاوه بر بازگشت محبوبیت صنعت DeFi، استیکینگ اتریوم با جریان‌های سرمایه‌ای هنگفتی مواجه است و هر روز اتریوم بیشتری در قراردادهای استیک، قفل می‌شود.

DeFi در حال افزایش است

براساس برنامه های DeFi و ردیاب بلاک چین DeFiLIama، ارزش کل وجوه قفل شده(TVL) در شبکه اتریوم، از حدود ۱۰۷ میلیارد دلار به ۱۲۱ میلیارد دلار در ۱۰ روز گذشته افزایش یافته است

شبکه های جایگزین مانند کاردانو (Cardano) و سولانا (Solana) نیز با افزایش گسترده راه حل های DeFi روبرو هستند. TVL کاردانو پس از انتشار یک پروژه بزرگ دیگر در زنجیره مین سوآپ (Minswap) به بالاترین حد خود رسید. TVL این شبکه در حال حاضر ۳۱۰ میلیون دلار است.

از آنجایی که اتریوم بیشترین تعداد اپلیکیشن های DeFi را در شبکه خود دارد، معامله گران و سرمایه گذاران ممکن است آن ها را نسبت به هولدینگ سنتی یا معاملات فعال در صرافی های متمرکز انتخاب کنند. یکی از محبوب ترین راه حل هایی که معامله گران و سرمایه گذاران معمولا از آن استفاده می کنند، خدمات ارائه نقدینگی است که پلتفرم های DeFi ارائه می دهند.

استیکینگ اتریوم، سرمایه گذاران بیشتری را جذب می کند

قراردادهای استیک اتریوم ۲٫۰ که قبلاً بیش از ۱۰ میلیون اتریوم در ارزش کل به دست آورده بودند، به طور مداوم در حال رشد هستند. زیرا بیشتر سرمایه‌گذاران و معامله‌گران اتریوم به جای نگهداری وجوه خود در صرافی‌ها، گزینه‌های باثبات ۱۲ درصدی بازده درصدی سالانه (APY) را انتخاب می‌کنند.

علاوه بر محبوبیت فزاینده گزینه استیکینگ، علاقه مندان به ارزهای دیجیتال در مورد نگهداری وجوه دیجیتال در صرافی های متمرکز محتاط تر شده اند. زیرا ممکن است دارایی های کاربران را مسدود یا توقیف کنند تا از قوانین کشورهایی که در آن فعالیت می کنند، پیروی کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *