برداشت یک میلیارد دلار بیت کوین توسط نهنگ های ناشناس از صرافی کوین بیس خارج شد

سه تراکنش رمزارزی حاوی مقادیر زیادی بیت کوین توسط سرویس ردیابی رمزارز محبوب Whale Alert شناسایی شده است.

بر اساس چندین توییت منتشر شده توسط این پلتفرم، طی ۱۰ ساعت گذشته، چندین بسته قابل توجه بیت کوین (هر کدام حامل نزدیک به ۱۰،۰۰۰ بیت کوین) از صرافی ارز دیجیتال کوین بیس (Coinbase) مستقر در ایالات متحده خارج شده است. مجموع مبلغ رمزارزی که به کیف پول های ناشناس وارد شده بیش از ۱/۱۷ میلیارد دلار است.

نهنگ ها ۳۰،۰۰۰ بیت کوین را جابجا می کنند
Whale Alert سه انتقال عظیم بیت کوین از کوین بیس به آدرس های رمزارزی ناشناس را شناسایی کرده است. هر بار، این مقدار در محدوده ۰۸۵۰-۹۹۰۰ بیت کوین با مجموع نزدیک به ۳۰،۰۰۰ بیت کوین تغییر می کرد.

قبل از آن، Whale Alert همچنین متوجه انتقال در مجموع ۲۱۰۲ بیت کوین از کیف پول های ناشناس در دو تراکنش به کوین بیس شده بود: تراکنش اول حامل ۱۴۴۰ بیت کوین و تراکنش دوم ۶۶۲ بیت کوین. ارزش کل این مقدار کریپتو در فیات برابر با ۸۱/۴ میلیون دلار است.

افت ۸ درصدی بیت کوین در سه روز 
قیمت بیت کوین از ۹ مارس بیش از ۸ درصد کاهش یافته است و از ۴۲,۵۴۰ دلار به سطح ۳۹,۰۷۲ دلار رسیده است.

“رشد انفجاری پوزیشن های شورت بیت کوین در Bitfinex”
دو منبع در توییتر رمزارزی این خبر را منتشر کرده اند که تعداد پوزیشن های شورت بیت کوین در صرافی Bitfinex در حال افزایش شدید است.

کالین وو (Colin Wu)، روزنامه‌نگار رمزارزی چینی و کول گارنر (Cole Garner)، تحلیلگر زنجیره‌ای، به پلتفرم Datamish که داده‌های لانگ و شورت رمزارزها را جمع‌آوری می‌کند، استناد کرده‌اند.

وو گزارش کرده است که در چند ساعت گذشته، چندین سرمایه‌گذار بزرگ (احتمالاً مؤسسات مالی، به اعتقاد او) حدود ۱۵۰۰ بیت‌کوین برای باز کردن پوزیشن های فروش قرض گرفته‌اند.

این روزنامه نگار تاکید کرد تا زمان انتشار آن توییت، ۳۰۶۳ بیت کوین وام داده شده بود.

گارنر، که یک اسکرین شات از Datamish به اشتراک گذاشته، تصور می کند که ممکن است یک ریزش در راه باشد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *