برانگیختن مجدد شایعات مک دونالد توسط ایلان ماسک

برای خوشحالی طرفداران دوج کوین، ایلان ماسک (Elon Musk)، مدیرعامل تسلا، با توئیت کردن ایموجی قطرات عرق در پاسخ توئیت حساب رسمی غول فست فود، مک دونالد، شایعات اضافه شدن دوج کوین در این فست فود را داغ تر کرده است.

پاسخ این میلیاردر کمی پس از آن بود که مک دونالد با اعلامیه‌ای که به نظر می رسد برای ۲۴ بهمن ماه، در نظر گرفته شده است، توجه طرفداران را به خود جلب کرد.

معامله‌گر (Cantering Clark)، تعامل اخیر میان مک دونالد و ماسک را به عنوان یک کاتالیزور بالقوه صعودی برای دوج کوین می بیند.

دوج کوین پس از این توئیت تقریبا ۹% رشد کرده است و عملکردی بهتر از بقیه رمزارزهای اصلی داشته است زیرا بیت کوین همچنان به نمایش خود ادامه می دهد.

شیبا اینو هم در ۲۴ ساعت گذشته بیشتر از ۵% رشد داشته است.

ماسک در توئیتی نوشت اگر مک دونالد دوج کوین (Dogecoin) را بپذیرد، یک وعده غذایی Happy Meal در مک دونالد می خورد.

مک دونالد، که الهام بخش میم های مربوط به رمزارزها بوده است، تسلا را تشویق کرد تا در ازای آن، Grimacecoin، یک ارزدیجیتال ساختگی را بپذیرد. این پاسخ به صورت ناخواسته باعث ایجاد یک میم کوین جدید در بایننس اسمارت چین شد.

بسیاری تصور می کردند که این شوخی خنده‌دار پایان تلاش ماسک برای پذیرش دوج کوین در مک دونالد است، اما توئیت های اخیر نشان می دهد که چیزهایی بیشتری در راه است.

پس از اینکه این صنعت در سال ۲۰۲۱ رشد عظیمی را تجربه کرد، جامعه ارزهای دیجیتال در حال حاضر در حال آماده شدن برای تبلیغات Superbowl است که یادآور اوج دوران دات کام است.

انتظار می رود Coinbase، FTX و دیگر شرکت های برجسته ارزهای دیجیتال فردا تبلیغات خود را پخش کنند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *