با وجود آشفتگی بازار صندوق‌های سرمایه‌گذاری کریپتو ۳۶ میلیون دلار سرمایه جذب می‌کنند

صندوق‌های سرمایه‌گذاری ارزهای دیجیتال در هفته گذشته افزایش قابل‌توجهی در جریان ورودی ثبت کردند که نشان می‌دهد سرمایه‌گذاران نهادی با وجود نوسانات شدید در بازار، همچنان در بخش دارایی‌های دیجیتال قرار می‌گیرند.
بر اساس داده‌های CoinShares، محصولات سرمایه‌گذاری دارایی‌های دیجیتال برای هفته منتهی به یکشنبه ۳۶ میلیون دلار ورودی تجمعی به ثبت رساندند. از نظر منطقه ای، سرمایه گذاری های جدید به شدت یک طرفه بود، به طوری که قاره آمریکا شاهد ۹۵ میلیون دلار جریان ورودی و محصولات سرمایه گذاری اروپایی با خروج ۵۹ میلیون دلار بود.
جریان ورودی به محصولات بیت کوین ۱۷ میلیون دلار افزایش یافت و پنجمین هفته متوالی ورودی به ۲۳۹ میلیون دلار در آن دوره را رقم زد. محصولات اتر (ETH) با ورودی جزئی ۴٫۲ میلیون دلاری مواجه شدند. سرمایه‌گذاران دارایی‌های خود را در اکثر محصولات آلتکوین کاهش دادند و صندوق‌های سولانا (SOL) و لایت کوین (LTC) به ترتیب ۲٫۶ میلیون دلار و ۵۰۰۰۰۰ دلار خروجی داشتند.
جریان ورودی به محصولات بیت کوین برای سال ۲۰۲۲ مثبت شده است، نشانه ای از اینکه سرمایه گذاران نهادی پس از دوره ای از نوسانات قابل توجه دوباره انباشته شدند. آنها در هفته گذشته حتی با تشدید تنش ها در شرق اروپا با آغاز عملیات نظامی روسیه در همسایه اوکراین به خرید بیت کوین ادامه دادند. طبق داده‌های CoinShares، حجم مبادلات ارزهای دیجیتال که به روبل روسیه معامله می‌شوند، در هفته گذشته ۱۲۱ درصد افزایش یافته است

مطلب کامل  مارک زاکربرگ مدیرعامل متا فاش کرده است به زودی NFT ها را به اینستاگرام اضافه می کند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *