با رشد بیت کوین لونا رکورد جدیدی را بالاتر از ۱۰۶ دلار تعیین کرد

داده‌ها نشان می‌دهد که رمزارز LUNA در ۲۴ ساعت گذشته ۱۰ درصد افزایش یافته و رکورد قیمتی جدیدی را با رسیدن به ۱۰۶٫۳ دلار را ثبت کرده است.نمودارهای قیمت نشان می دهد که LUNA از اوایل این ماه به بالاترین سطح قبلی یعنی ۱۰۴٫۷۴ دلار رسیده است

LUNA یکی از دو رمزارز بومی شبکه Terra است، چارچوبی که به توسعه دهندگان این امکان را می دهد تا بلاکچین های سفارشی ایجاد کنند و برنامه های غیرمتمرکز خود را در بستر Terra برای موارد استفاده مختلف بسازند. احساسات برای LUNA در ماه گذشته عمدتاً به دلیل Luna Foundation Guard (LFG)، یک سازمان غیرانتفاعی مستقر در سنگاپور که بیش از ۳ میلیارد دلار بیت کوین، به عنوان پشتوانه اضافی برای UST، استیبل کوین غیرمتمرکز دلاری ترا، خریداری می کند، افزایش یافته است.

تقاضای LFG برای بیت کوین در هفته گذشته منجر به بهبودی قیمت شده است. بیت کوین دیروز از سطح ۴۷۰۰۰ دلار عبور کرد که بالاترین سطح از ابتدای سال جاری بوده است. داده‌ها نشان می‌دهد که لونا حدود ۸۶۲۱۵٫۷ درصد از پایین‌ترین قیمت تاریخ خود یعنی ۰٫۱۲۱۷۹۸ دلار در مارس ۲۰۲۰افزایش یافته است و آن را به یکی از بهترین رمزارزها با عملکرد قیمتی عالی در دو سال گذشته تبدیل کرده است. لونا در زمان نگارش این خبر دارای ارزش بازار ۳۷ میلیارد دلاری است و در بین سایر رمزارزها در رتبه هشتم قرار دارد.

مطلب کامل  وزارت دارایی روسیه ادعای صادرات نفت و انرژی در ازای بیت کوین را رد کرد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *