بایننس یک پیشنهاد تبلیغاتی برای کاربران جدید ارائه داده است که به آنها این امکان را می دهد تا رمزارز شیبا اینو را به صورت رایگان کسب کنند

بزرگترین سهم از این استخر جایزه (۸۰،۰۰۰ دلار) برای کسانی است که با کمک یک لینک رفرال در وب سایت ثبت نام کنند. هر کاربر جدید می تواند تا ۳۰۸،۰۰۰ SHIB دریافت کند.

هدایا بر اساس ترتیب ورود افراد جدید توزیع می شود. این دوره تبلیغاتی تا ۲۱ مارس  ادامه خواهد داشت.

۲۰،۰۰۰ دلار باقیمانده نیز بین کاربران بایننس با حجم کل معاملات بیش از ۱۰۰۰ تتر در هر جفت معاملاتی که رمزارز شیبا اینو را شامل می شود، تقسیم خواهد شد. صرافی حجم معاملات حساب های فرعی و حساب های اصلی را ترکیب می کند. این جوایز پس از اولین مرحله تبلیغاتی توزیع می شود.

از هم‌اکنون، بزرگترین صرافی ارزهای دیجیتال جهان، امکان داد و ستد این میم کوین را در برابر استیبل‌کوین تتر، استیبل‌کوین بایننس USD (BUSD) و همچنین دوج‌کوین می‌دهد.

بایننس شیبا اینو را در اوایل ماه می لیست کرد و به یکی از اولین پلتفرم‌های معاملاتی بزرگ تبدیل شد که این ارز دیجیتال نوپا را پذیرفته است. Binance.US، زیرمجموعه این شرکت مستقر در ایالات متحده، معاملات SHIB را در سپتامبر (شهریور) راه اندازی کرد.
ماه گذشته، Binance Custody، بازوی نگهبان این غول ارزهای دیجیتال نیز پشتیبانی از شیبا اینو و همچنین برخی دیگر از ارزهای دیجیتال را اضافه کرد.

پس از تبدیل شدن به برترین ارز دیجیتال در سال ۲۰۲۱، عملکرد SHIB در ماه‌های اخیر بسیار ضعیف بوده است و ۷۳/۲۳ درصد نسبت به اوج رکورد خود کاهش یافته است.

مطلب کامل  شاهد افزایش سرسام آور تقاضا مجموعه NFT میمون‌های کسل در 24 ساعت گذشته بودند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *