بایننس واریزها و برداشتها را در شبکه رونین از سر می گیرد

بایننس، غول صرافی جهانی، شنبه گفت که واریزها و برداشت‌ها در شبکه رونین Axie Infinity، که از روز سه‌شنبه به دنبال بزرگترین هک در تاریخ دنیای عدم تمرکز متوقف شده بود، تا حدی از سر گرفته شده است.

روز چهارشنبه، بایننس اعلام کرد که تمام واریزها و برداشت‌ها در شبکه رونین را به حالت تعلیق درآورده و آدرس‌های احتمالی هکرها را مسدود کرده است، و یک تیم نظارتی اختصاصی در حال نظارت بر هرگونه تراکنش غیرعادی است. علاوه بر این، بایننس برداشت رپد اتر (wETH) در شبکه اتریوم و قابلیت تبدیل از wETH به ETH را متوقف کرد.

امروز، صرافی کریپتو اعلام کرد که سپرده گذاری و برداشت برای Axie Infinity (AXS) و Smooth Love Potion (SLP) در شبکه Ronin (RON) از سر گرفته شده است. با این حال، برداشت‌های Wrapped Ether (WETH) در شبکه اتریوم و قابلیت تبدیل از WETH به ETH بسته می‌مانند تا زمانی که صرافی آن را پایدار تشخیص دهد.

بایننس گفت که یک تیم اختصاصی به نظارت برای تراکنش های غیرعادی ادامه می دهد.

روز سه‌شنبه، رونین گفت که یک مهاجم «از کلیدهای خصوصی هک‌شده برای جعل برداشت‌های جعلی» از پل رونین در دو تراکنش استفاده کرده و زیان‌ها را ۱۷۳۶۰۰ اتر (ETH) و ۲۵٫۵ میلیون USDC یا بیش از ۶۲۵ میلیون دلار در قیمتهای فعلی محاسبه کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *