بایننس خرید شرکت کارگزاری اوراق بهادار برزیل را بررسی می کند

بایننس در حال حرکت به سمت Latam، به ویژه برزیل است، زیرا این شرکت در حال انجام اقداماتی برای ایجاد جایگاه قابل توجهی در این کشور است. این صرافی اعلام کرد که تفاهم نامه ای با یک شرکت کارگزاری برزیلی به نام Sim;paul Investimentos امضا کرده است که قصد دارد شرکت را پس از رفع الزامات و دریافت تاییدیه از ناظران، از جمله بانک مرکزی برزیل، خریداری کند.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی منتشر شده، هدف بایننس توسعه رمزارزها و اکوسیستم بلاکچین در برزیل است. در مورد این خرید آینده، ژائو، مدیر عامل بایننس، اظهار داشت:

“در بازاری مانند برزیل که به سرعت در حال توسعه است، کریپتو می‌تواند زندگی مردم را متحول و البته تسهیل کند و به همین دلیل ما معتقدیم با همکاری کامل با مقامات محلی، بایننس می تواند سهم زیادی در توسعه جامعه و اکوسیستم در برزیل داشته باشد.”

سیم پائول اینوستمنت در سال گذشته با حمایت شرکت های مدیریت دارایی و چندین مشارکت دیگر، قصد داشت ارزش سرمایه‌گذاری‌های خود را افزایش دهد. با این حال، این شرکت در ژانویه  سبد مشتریان خود را به Guide Investimentos فروخت. در همان ماه، سیم پائول اینوستمنت نیز از شر تیم فناوری خود خلاص شد و آن را به وارن، یک شرکت کارگزاری دیگر در کشور فروخت.

سیاست توسعه

این اقدام اخیر بازتاب سیاست توسعه ای است که بایننس در اوایل ماه جاری اعلام کرد. در مصاحبه ای با فایننشال تایمز، ژائو توضیح داد که استراتژی این شرکت برای ادامه رشد تجارت خود در آینده شامل سرمایه گذاری در بازارها و بخش های سنتی است. ژائو اعلام کرد:

“ما می‌خواهیم یک یا دو هدف را در هر بخش اقتصادی شناسایی و روی آن سرمایه‌گذاری کنیم و سعی کنیم آن‌ها را به رمزارزها وارد کنیم.”

سرمایه‌گذاری‌های بایننس شامل بخش‌هایی مانند انتشارات و رسانه‌ها نیز می‌شود. در ۱۰ فوریه این صرافی، سرمایه گذاری ۲۰۰ میلیون دلاری را در فوربس، شرکت رسانه ای جهانی، با هدف تقویت پیشنهادات دیجیتالی این شرکت، به عنوان بخشی از استراتژی Web3 خود، فاش کرد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *