بایننس به دنبال کسب مجوزهای نظارتی در آلمان است

بایننس از تلاش برای تسخیر سرزمین های جدید و گسترش حضور خود در حوزه های قضایی جدید عقب نشینی نمی کند.

در جشنواره بازاریابی آنلاین Rockstars (OMR) که در حال حاضر در آلمان برگزار می شود، Changpeng Zhao، رئیس Binance، از روی صحنه گفت که او به طور فعال با تنظیم کننده های آلمانی ارتباط برقرار می کند. علاوه بر این، بایننس به طور فعال کارکنانی برای انطباق با قوانین را استخدام می کند و برای مجوزها در آلمان درخواست می دهد.

این حرکت علاوه بر این که در ابتدای ماه مه، بایننس با موفقیت ثبت نام در فرانسه را پشت سر گذاشت و ارائه دهنده خدمات دارایی دیجیتال تمام عیار این کشور شد، بسیار هدفمند خواهد بود.

به نظر می‌رسد این زمانی واقعاً عالی برای ادغام در چارچوب قانونی مالی آلمان است، زیرا این کشور اکنون در خط مقدم پذیرش کریپتو قرار دارد و در آخرین رتبه‌بندی جهانی رمزارز Coincub رتبه اول را به خود اختصاص داده است. علاوه بر این، وزارت دارایی فدرال آلمان اولین راهنمای مالیاتی ارزهای دیجیتال را صادر کرد و پیش از این، Commerzbank، یکی از بزرگترین بانکهای این کشور و بانکی که بخشی از آن متعلق به دولت است، درخواست مجوز برای خدمات حضانت ارزهای دیجیتال داده است.

البته همه از ورود تدریجی رمزارز به زندگی آلمانی ها آنقدر مشتاق نیستند، اما مسیر حرکت کشور در آن به وضوح قابل مشاهده است.

اجرای طرح آغاز می شود

با خواندن تمام این اخبار اخیر در مورد گسترش بایننس، می توان اظهارات CZ را در تابستان ۲۰۲۱ به یاد آورد.

این غول رمزارز گفت که بایننس همزمان با گسترش خود ، با تنظیم‌کننده‌های جهانی همکاری خواهد کرد، زیرا هدف این شرکت این است که فقط در چارچوب‌های قانونی کار کند و در همه جا مجوز داشته باشد و دفاتر مرکزی منطقه‌ای متعددی در سراسر جهان ایجاد شود.

در سال ۲۰۲۲، گسترش ارزهای رمزنگاری شده چرخش جدیدی به خود گرفته است و همه می‌خواهند سهم بزرگ‌تری را به دست آورند – چه به وسیله خرید سهام در استارت‌آپ‌های محبوب باشد، چه رشد گسترده همانطور که در بالا توضیح داده شد یا توسعه فشرده پروژه‌های موجود.

 

مطلب کامل  دارندگان شیبا اینو می‌توانند از بایننس پی پاداش دریافت کنند
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *