بایننس ارائه خدمات به کاربران استان انتاریو کانادا را به‌طور کامل متوقف کرد

بایننس(Binance)، در تعهدی به کمیسیون اوراق بهادار انتاریو یا OSC در کانادا، در روز چهارشنبه تایید کرد که این صرافی رمزارز، فعالیت های مربوط به ساکنان انتاریو را متوقف خواهد کرد. بایننس همچنین افتتاح حساب‌های جدید انتاریو را متوقف می‌کند و به برخی از کاربران انتاریو تحت مدیریت شخص ثالث معافیت‌ها و بازپرداخت هزینه‌ها ارائه می‌کند.

به نظر می‌رسد این تعهد پایان اختلافی است که در ژوئن آغاز شد، زمانی که بایننس اعلام کرد که دیگر به حساب‌های انتاریو خدمات نمی‌دهد و به مشتریان توصیه شد تا پوزیشن‌های فعال خود را تا پایان سال تعطیل کنند. یک ماه قبل از اعلام بایننس، OSC یک اطلاعیه و الزامات ثبت نام جدید برای صرافی های ارزهای دیجیتال معرفی کرد.

در ماه دسامبر، بایننس به سرمایه گذاران گفت که با وجود عدم ثبت نام، اجازه دارد به فعالیت در این استان ادامه دهد. OSC به سرعت این ادعا را رد کرد. در تعهدی که روز چهارشنبه ارائه شد، بایننس تصدیق کرد که بیانیه اش نادرست است. این صرافی همچنین اعتراف کرد که به سرمایه گذاران انتاریو در ایمیلی در ۱ ژانویه گفته است که ترید و ورود محدود شده است، اما به آنها اجازه داد تا طبق معمول معامله کنند. در این تعهد، به کاربران انتاریو ۹۰ روز فرصت داده شد تا پوزیشن های خود را ببندند.

OCS اعلام کرد که این حق را برای خود محفوظ می دارد که برای هر گونه نقض گذشته، حال یا آینده، قوانین اوراق بهادار انتاریو که ناشی از رویدادهای شرح داده شده در تعهد نیست، اقدامات اجرایی علیه بایننس انجام دهد.

این تنظیم کننده انتاریو به دلیل موضع سختگیرانه خود در قبال صرافی های رمزنگاری قابل توجه است. اخیراً علیه چندین صرافی که زمانی در استان فعالیت می کردند، از جمله Bitfinex، OKEx، Bybit، KuCoin و Polo Digital Assets اقدام کرد. از اواخر ژانویه ، صرافی هایی که اجازه فعالیت در انتاریو را پیدا کرده اند عبارتند از Bitbuy، Coinberry، CoinSmart، Fidelity Digital Assets و Wealthsimple. این قانون گذار همچنین تتر (USDT) را در ماه آگوست ممنوع کرد.

بایننس در سایر استان های کانادا به فعالیت خود ادامه خواهد داد. کمیسیون اوراق بهادار آلبرتا(Alberta Securities Commission)، تنظیم کننده اصلی بورس در این کشور است

مطلب کامل  کاردانو اولین پلتفرم متاورسی خود را تحت عنوان پاویا ارائه کرده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *