بانک نیویورک ملون، در حال توسعه یک پلت فرم نگهداری دارایی دیجیتال است

بی ان وای ملون(BNY Mellon)، یک بانک سرمایه گذاری بزرگ، در حال توسعه یک پلتفرم نگهداری دارایی دیجیتال است که به مشتریان سازمانی اجازه می دهد تا در حوزه کریپتو قرار بگیرند.
طبق گزارشی از City A.M، مشتریان می‌توانند محبوب‌ترین رمزارزهای جهان مثل بیت‌کوین (BTC) و اتر (ETH) را در کیف‌پول‌های رمزارزی BNY Mellon که از فناوری Fireblocks پشتیبانی می‌کنند، ذخیره کنند. با این حال، هنگامی که تأییدیه نظارتی اعطا شد، این سرویس به تدریج افزایش می یابد و انواع دارایی های سنتی و دیجیتالی توکن شده را یکپارچه می کند.
به گفته بانک سرمایه گذاری، انتظار می رود این سرویس جدید اواخر سال جاری ارائه شود.
بر اساس این گزارش، ملون قصد دارد قبل از توسعه جهانی بر اساس تقاضا، با ایالات متحده شروع کند. پس از اولین نمایش آمریکایی، Talia Klein از BNY Mellon پیش‌بینی کرد که این سرویس ممکن است به بریتانیا نیز گسترش یابد.

در فوریه سال گذشته این بانک در ابتدا قصد خود را برای ذخیره و انتقال بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال به عنوان مدیر دارایی از طرف مشتریان خود فاش کرد. BNY Mellon در ژوئیه ۲۰۲۱ همکاری خود را با Grayscale Investments برای ارائه طیف وسیعی از خدمات برای محصول سرمایه گذاری بیت کوین خود اعلام کرد.
همانطور که توسط Cointelegraph گزارش شده است، BNY Mellon اخیراً با Chainalysis، یک شرکت داده و تجزیه و تحلیل بلاکچین برای استفاده از نرم افزار انطباق Chainalysis در سیستم مدیریت ریسک خود، همکاری کرده است

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *