بالاترین فعالیت یک روزۀ نهنگ‌های اتریوم

علیرغم زیان های گسترده ای که در سراسر بازار کریپتو ثبت شده است، نهنگ های اتریوم مشغول خرید و فروش اتر (ETH) با نرخی هستند که از ژانویه امسال مشاهده نشده است.
بر اساس داده‌های Santiment، نهنگ‌های اتریوم در مجموع ۲۹۵۶ تراکنش انجام دادند که ارزش هر کدام بیش از یک میلیون دلار در روز چهارشنبه بود که بالاترین روز تراکنش‌های نهنگ در نزدیک به ۵ ماه گذشته است. Santiment توضیح داد که نهنگ ها معمولاً به عنوان هر حسابی که بین ۱ تا ۱۰ میلیون دلار نگهداری می شود تعریف می شود.

این داده‌ها در حالی به دست می‌آیند که ETH/BTC نیز به قدرت نسبی خود ادامه می‌دهد.در اوایل این هفته در ۶ می ETH/BTC به بالاترین حد سه هفته‌ای رسید و طبق تحلیل بازار از کوین تلگراف، تجزیه و تحلیل به احتمال وقوع شکست اشاره دارد، به خصوص که هم بیت‌کوین (BTC) و هم اتر به چیزی نزدیک می‌شوند که Santiment آن را «مناطق خرید تاریخی» نامیده است. “
شایان ذکر است، اتریوم از زمانی که زنجیره بیکن فعال شد، نزدیک به ۲۵۰ درصد در برابر بیت کوین رشد کرده است و این نشان دهنده آغاز مهاجرت آن به اثبات سهام یا همان POS در دسامبر ۲۰۲۰(دی ۱۳۹۹)است.
این فقط نهنگ های اتریوم نیستند که مشغول بوده اند، طبق داده های Glassnode، چهارشنبه بزرگترین انتقال یک روزه بیت کوین از نهادهای نهنگ به صرافی ها را رقم زد.

کارلوس گومز(Carlos Gomez)، مدیر ارشد سرمایه گذاری در صندوق سرمایه گذاری کریپتو Belobaba، در صحبت با کوین تلگراف گفت که این نوع فعالیت در بازار ممکن است به این معنی باشد که سرمایه گذاران کریپتو بیشتر از آنچه که تصور می کنند به پایین ترین سطح بازار فعلی نزدیک شده اند.
گومز گفت که نمودار بالا “حرکت هماهنگ شده بسیاری از هولدرهای بزرگ را در بازه ۲۴ ساعته مشخص” نشان می دهد و به این معنی است که نهنگ ها به شکار دست های ضعیف ادامه می دهند.

مطلب کامل  بلوک سود خالص 1.18 میلیارد دلاری سه ماهه چهارم با افزایش 47 درصدی سالانه را نشان داد
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *