ایلان ماسک به هیئت مدیره توییتر می‌پیوندد

 ایلان ماسک (Elon Musk) پس از اعلام مالکیت ۹/۲ درصدی سهام شرکت توییتر (یعنی ۷۳/۵ میلیون سهم) در روز دوشنبه، برای پیوستن به هیئت مدیره این شرکت منصوب شده است. این اتفاق او را به بزرگترین سرمایه گذار توییتر تبدیل می کند.

طبق شرایط سرمایه گذاری، ۱۴/۹ درصد بیشترین سهمی است که او به طور کلی به عنوان یک سرمایه گذار انفرادی، عضو یک گروه سرمایه گذاری یا مدیر توییتر مجاز به داشتن آن است.

اکنون، پاراگ آگراوال (Parag Agrawal)، مدیرعامل توییتر که جانشین جک دورسی (Jack Dorsey) شده است، این خبر را منتشر کرده است که ماسک به هیئت مدیره این شرکت خواهد پیوست.

او به عنوان مدیر کلاس دوم خدمت خواهد کرد و دوره او دو سال دیگر در جلسه سهامداران توییتر در سال ۲۰۲۴ به پایان می رسد.

ماسک یک طرفدار قدیمی دوج کوین است. او قبلاً اعلام کرده بود که از پیاده‌سازی این میم کوین در رسانه‌های اجتماعی حمایت می‌کند و حتی به‌طور جدی به فکر ایجاد یک پلتفرم جدید بوده است. پس از اینکه توییتر ویژگی‌ پاداش دادن با بیت‌کوین و اتریوم را در سال گذشته راه‌اندازی کرد، بیلی مارکوس (Billy Markus)، یکی از بنیانگذاران دوج، علناً از توییتر خواست تا پاداش با دوج را نیز اجرا کند.

حالا که ماسک می تواند بر روند تصمیم گیری در توییتر تأثیر بگذارد، چه کسی می داند؟ شاید او کاری برای تبلیغ دوج کوین در آنجا انجام دهد.

مطلب کامل  بانک مرکزی اوکراین با استناد به حکومت نظامی که از زمان تهاجم روسیه به اجرا درآمده است خرید رمزارزها با استفاده از ارز محلی این کشور را ممنوع اعلام کرده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *