ایالت جورجیا به‌دنبال ارائه معافیت مالیاتی برای ماینرهاست

پنج عضو مجلس نمایندگان جورجیا لایحه‌ای را ارائه کرده‌اند که ماینرهای محلی کریپتو را از پرداخت مالیات بر فروش و استفاده معاف می‌کند.
روز دوشنبه، نمایندگان جورجیا، دان پارسونز(Don Parsons)، تاد جونز(Todd Jones)، کیتی دمپسی(Katie Dempsey)، هیث کلارک(Heath Clark)، و کیسی کارپنتر(Kasey Carpenter)، HB 1342 را معرفی کردند، لایحه ای که هنوز عنوان نشده است. این قانون پیشنهاد می‌کند تا کد مالیاتی ایالتی را «برای معافیت از فروش یا استفاده از برق مورد استفاده در استخراج تجاری دارایی‌های دیجیتال» اصلاح کند و احتمالاً فقط برای استخراج‌کنندگان تجاری که در تأسیسات حداقل ۷۵۰۰۰ فوت مربع، تقریباً ۶۹۶۸ متر مربع، کار می‌کنند، اعمال می‌شود.
لایحه پیشنهادی آخرین مورد از مجموعه اقدامات دولتی است که هدف آن تشویق استخراج‌کنندگان ارز دیجیتال به راه‌اندازی فروشگاه است. در ژانویه، قانونگذاران ایلینویز لایحه‌ای را ارائه کردند که مشوق‌های مالیاتی را برای مراکز داده درگیر در استخراج رمزارز افزایش می‌دهد. کنتاکی قانون مشابهی را در مارس ۲۰۲۱ پیشنهاد کرد.

هزینه های برق همچنان یک عامل اصلی برای شرکت های رمزارزی به دنبال گسترش فعالیت های خود در ایالات متحده و فراتر از آن است. شرکت استخراج بیت کوین (BTC) کانادایی Bitfarms در ماه نوامبر اعلام کرد که در حال برنامه ریزی برای ساخت اولین مرکز داده خود با استناد به “الکتریسیته مقرون به صرفه” و نرخ تولید در ایالت واشنگتن است.
انتظار می رود که جورجیا به عنوان بخشی از توافق با شرکت ماینینگ، ISW Holdings و Bit5iv، تا اکتبر ۵۶۰۰۰ ماینر بیت مین در این ایالت فعال داشته باشد.

مطلب کامل  سینماهای زنجیره ای محبوب آمریکایی AMC که اخیرا شروع به پذیرش ارزهای رمزنگاری دوج کوین و شیبا اینو کرده است
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *